Těhotenství&zaměstnání

Anonymní
21.9.20 16:00

Těhotenství&zaměstnání

Do jakého týdne se vám dařilo těhotenství tajit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27684
21.9.20 16:08
@Anonymní píše:

Těhotenství jsem netajila, nechtěla jsem dělat noční, tak jsem přinesla glejt od gynekologie. Všichni jsou tam dospělí, ví, že těhotenství neohrozí to, že o tom všichni vědí. Všichni mi to v mém věku přáli a vydržela jsem to s nimi do 6 týdnů před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
21.9.20 16:09

Po 1.screaningu jsem to zaměstnavateli oznámila. Ale kdybych to neuděla tak to na mě tak do 6 měsíce nikdo nepoznal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19027
21.9.20 16:15

Kdybych to sama nerekla, tak do 7. měsíce u prvniho a do 6. mesice u druheho nebylo na me poznat nic, teda krom nevolnosti a u druheho dalších zdravotnich komplikací, ale to sem treba znamim atak neoznamovala tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13715
21.9.20 16:16

Do cca 16tt, pak už jsem to řekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:20

Jsem ve 21tt a kromě rodiny to neví téměř nikdo. Už to na mě jde ale i poznat trošku.

• Citovat
  • Nahlásit
51106
21.9.20 16:27

Když jsem to ve 14.tt oznamovala, smáli se, že čekali, kdy to konečně prásknu veřejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
21.9.20 16:28

Do pátého mesice. Chtela jsem to rict driv, ale kolegyne s delsi praxi mne umluvila, at to reknu az po ročním hodnocení a následném přidávání a bonusech. A mela pravdu, kdybych to rekla driv, tak zadny bonus za predchozi rok nedostanu, stejne jako zvednutí platu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10256
21.9.20 17:00

Řekla jsem to někdy v 15tt, ale když jsem ve 36tt šla ve svetru vyřídit do účtárny převedení zálohy na drobné výdaje, účetní myslela, že jsem dala výpoveď :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 17:05

Těhotenství

Jdu pro radu. Nastupuji do nového zaměstnání supermarket, konkrétně asistent prodeje. Ale jsem těhotná a bojím se že mě můžou ve zkusebni době bez udání důvodu vyhodit. Jsem už asi tak v 8 týdnu a teď jdu na vstupní prohlídku k doktorovi, děkuji za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
19027
21.9.20 17:10
@Anonymní píše:
Jdu pro radu. Nastupuji do nového zaměstnání supermarket, konkrétně asistent prodeje. Ale jsem těhotná a bojím se že mě můžou ve zkusebni době bez udání důvodu vyhodit. Jsem už asi tak v 8 týdnu a teď jdu na vstupní prohlídku k doktorovi, děkuji za rady :)

A co chces radit? Tak to nikde nerikej, doufej, ze to na tobe nebude jeste 3 měsíce poznat, nechod na neschopenku. Vyhodit te ve zkusebce muzou i tehotnou a pokud těhotenství zjisti, tak to i pravdepodobne udělají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
21.9.20 17:30
@Anonymní píše:

Oznámila jsem to po ukončení 3. měsíce.
Přišlo mi to tak fér vůči zaměstnavateli. On se ke mě taky vždycky choval férově.

Když vše půjde jak má, budu dělat dokud to půjde a pak i po porodu (samozřejmě po nějaké rozumné pauze na zotavení se z porodu a zaběhnutí se režimu doma s mimčem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 21:15

@Kriss Tina jde mi o to že nebudu moc nejspíš tahat těžké věci.
Budu pracovat u mléčného oddělení, jogurty, másla, hery, mléka vejce a další

• Citovat
  • Nahlásit
19027
21.9.20 21:28
@Anonymní píše:
@Kriss Tina jde mi o to že nebudu moc nejspíš tahat těžké věci.
Budu pracovat u mléčného oddělení, jogurty, másla, hery, mléka vejce a další

No to je na tobe, bud riskni tahani veci, to stejne netahas v ruce ale na paletaku ne? Nebo to v práci rekni a muzes si hledat jine misto no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 05:56

No ale i ten paleta
k je těžký a teď chodím od začátku září na brigádu do tesca na pokladnu.
Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama