Práce dočištění zeleniny, dělal někdo?

Anonymní
20.9.20 21:25

Práce dočištění zeleniny, dělal někdo?

Ahoj holky.. končím rodičák a bohužel se už nemám kam vrátit. Ale pracovat opravdu chci a tak se neustále dívám na nabídky práce. Mám možnost jít dělat dočišťování zeleniny, ale manžel mě od toho odrazuje, že to není pro mě a že u té práce ani nikdo nevydrží. Pracoval někdo z vás u něčeho podobného? Ty nabídky jsou jinak chudé, i díky Covidu, a tak mám strach, jestli najdu i nějakou jinou práci… Do konce roku beru rodičák a i když jsme na tom díky manželovi finančně normálně,. bojím se o mojí práci. Mám dvě děti po sobě, takže 6let doma… Budou mě někde chtít? :,( Jsem kadeřnice, ale sama do salonu nepůjdu, prostě tohle povolání už vykonávat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
20.9.20 21:47

Tak rozhodně za zkoušku nic nedáš a odejít můžeš z minuty na minutu. A jestli finančně netrpíte tak si můžeš zkoušet co ti nakonec sedne bez nutnosti tam zůstat. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
20.9.20 21:52

Já bych to zkusila a k tomu dělala kadeřnici, která třeba dochází domů, stříhala důchodkyně, které se do kadeřnictví už nedostanou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
20.9.20 22:26

Já dělala v zelenině, no u nás je to práce prostě v chladu, v mokru a v průvanu. Možná jako zastávku mezi prácemi, ale ne určitě nadosmrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
20.9.20 22:56

Koukni na fcb po skupine z tveho okoli (typicky praha liben, brno kralovo pole apod) a tam muzes zkusit nabidnou svoje sluzby jako kadernice :) dej si fer cenu a imho mozna si najdes stalou lientelu, kterou budes strihat bud u sebe doma nebo u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama