Někdo s celiakií z Českolipska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andulicka16
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 27.01.17 18:26
Někdo s celiakií z českolipska

Ahoj, je mi 34 let a necelý rok mám diagnostikovanou celiakii. Ráda bych popovídala tady nebo se i setkávala s někým z okolí České Lípy kdo je také celiak.

Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 27.01.17 19:39
@Andulicka16 píše:
Ahoj, je mi 34 let a necelý rok mám diagnostikovanou celiakii. Ráda bych popovídala tady nebo se i setkávala s někým z okolí České Lípy kdo je také celiak.

Zdravím, nejsem přímo celiak, ale zhruba rok jsem nucena vynechávat lepek, docela v tom plavu :roll: Jsem z českolipska :palec:

Andulicka16
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 27.01.17 20:54

@Borůvka1990 A proč musíš vynechávat lepek smím-li se zeptat? Co tě zajímá? Supr, že českolipsko. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >