Někdo z Roudnice nad Labem ....

7
16.10.20 15:29

Někdo z Roudnice nad Labem ....

Ahoj,

i přes covidovou dobu začínáme uvažovat s přítelem o cenově přijatelné bydlení. Celkem se mi zamlouvá Roudnice nad Labem kvůli blízskosti Prahy a zároveň, že je to blízsko přírodě, atp.
Je tu někdo z Roudnice nad Labem s kým bych mohla dát řeč o tomto městě. Na jakou část se zaměřit, kterou byjste doporučili, příp. jakému místu se určitě vyhnout (problémovější obyvatelé apod.)? Pokud máte zkušenosti i s dojížděním do Prahy, budu rádak za nějaké potřehy.. jaký to je dítětem, zda-li se to dá i pomocí busu či vlaku, atp.

Děkuji moc předem

Anna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
19.10.20 08:19

Ahoj, v Roudnici bydlim, jezdila jsem pracovne i do Prahy. Spojeni je dobre bych rekla. Lepsi bydleni je v ulici Budovatelu, a blok za MS pastelka - tam mi chodi dcera. Pak jeste Na Urbance. Dal bych rekla fajn muze byt ulice Hornicka a okoli. Ve meste je dobre vedena poliklinika a porodnice. Jen pohotovost detska je momentalne nejbliz v Litomericich. Bazen zimni stadion tu je slusny, stejne tak krouzky pro deti. Obecne velka nabidka bytu na pronajem a nebo prodej v miste neni. Clovek musi koukat a cekat. Jestli te neco zajima napis. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama