Reklama

Někdo z Vysočiny ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Otazkar
Nováček 9 příspěvků 06.10.18 14:42
Někdo z Vysočiny ?

Zdravím málo vídám lidi na internetu kteří pochází z Vysočiny málo jsme ve zprávách atd… Jste tu s životem spokojení nebo lepší zvolit odstěhování do velkoměst co se týče dopravy, práce, kultury atd.. Kdo máte větší zkušenosti díky… :mavam:

Reklama

Reakce:

Silver_Lining
Kecalka 402 příspěvků 06.10.18 15:37

Není Vysočina jako Vysočina, nicméně jsem se tu narodila, pak jsem studovala VŠ v Praze a zase jsem se vrátila. Oceňuji levné nemovitosti (vzhledem k větším městům) a když má člověk štěstí a má práci, tak pro rodinný život je to tu super.

Uživatel je onlineFazulina
Závislačka 3512 příspěvků 06.10.18 17:27

Líbí se mi tu, ale za práci odjíždím skoro 2 hodiny, tady jsem nenašla…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >