Nekonečná rýma

126
26.12.18 12:22

Nekonečná rýma

Ahoj,

potřebuju poradit, protože jinak už se asi zblázním. Zhruba od září (to si syn donesl ze školky ruka-noha-pusa a chytla jsem to od něj já) mám co týden rýmu. Hrozně ucpaný nos, sem tam je zelená, žlutá, ale většinou spíš bílá. Šplíchám Sterimar, Humer na ucpaný nos, měla jsem Pamycon i sprej Mammox. Vždycky se to tak na týden zmírní (smrkám, ale není to tak akutní), u DR jsem dostala ATB na zánět dutin (i když CRP bylo v normě), ale stejně jsem zase nemocná. Beru Preventan, lichořeřišnici i Sinurept. Už jsem fakt zoufalá.
Prcek na tom není o moc líp, tomu to zase nonstop sedá na průdušky a kašle.
Vždycky jsem byla nemocná týden a pak byl pár měsíců klid. Ale teď je to fakt na hlavu :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2415
26.12.18 12:48

Zkus nosni konvicku :palec: ja ji letos poridila a super, nemeli jsme temer zadnou rymu. Tuk tuk :D U nas funguje podchytit hned na zacatku, trosku tece z nosu, hned proplachujeme a ryma zmizi. Pouzivam ja, 5 lety syn a 3 lety to s trochou namahy da taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
26.12.18 13:05
@peta81 píše:
Zkus nosni konvicku :palec: ja ji letos poridila a super, nemeli jsme temer zadnou rymu. Tuk tuk :D U nas funguje podchytit hned na zacatku, trosku tece z nosu, hned proplachujeme a ryma zmizi. Pouzivam ja, 5 lety syn a 3 lety to s trochou namahy da taky.

Tu mám dokonce doma, ale ucpaný nos mám i po aplikaci. Asi to s ní nějak neumím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama