Nella nebo Adéla?

Anonymní
2.10.20 23:55

Nella nebo Adéla?

Ahoj holky!
S Přítelem se nemůžeme dohodnout na jménu pro naši princeznu 😄
Oboum se nám líbí Nella, ale partnerovi se líbí i Linda a Adéla.
Mě spíše Valerie nebo Sára.
Kdyby to byl náhodou chlapeček tak prý Kryštof nebo Dominik, já bych ráda Tobiáše.
Co se líbí vám? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
289
3.10.20 00:10

Z těchto vyjmenovaných se mi nejvíce líbí Linda a Dominik :palec: ale nevím, zda ti pomůže názor někoho cizího :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 00:12
@Panterkaaa píše:
Z těchto vyjmenovaných se mi nejvíce líbí Linda a Dominik :palec: ale nevím, zda ti pomůže názor někoho cizího :think: :nevim:

To je moje jméno a jméno přítele :D :D ale přijde mi to takové divné, pojmenovat prcka po nás, i když pritelovi se Linda líbí 8o

• Citovat
  • Nahlásit
367
3.10.20 02:26

Přimlouvám se za Adélku a Kryštofa. Nellinek je teď hrozně moc. Dnes jsme na hřiště potkaly 3. 8o
Ale to samozřejmě brát v úvahu, pokud ti něco takového vadí. Jestli je vám četnost jmen jedno, směle do toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
3.10.20 06:25

Linda nebo Valerie. Man dceru Lindu a to jmeno se mi libi vic a vic. Nella je jak pro psa a Adela mi prijde hnusne a je jich hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
3.10.20 07:23

Nela a Kryštof.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
3.10.20 07:46

Adéla a Kryštof

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
3.10.20 09:14

Lindu bych nedávala, když se tak jmenuješ ty, bude se to plést. A kvůli té nadávce Linda Pi.da, která se třeba u nás používá hojně, bych to jméno nedala vůbec. Nellinek je mraky a Adéla se mi nelíbí..Stejně musíte vybrat sami za sebe a ne si nechat radit od cizích lidí na netu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
3.10.20 09:17

Nela a Tobias :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
4.10.20 16:01
@elinka90 píše:
Linda nebo Valerie. Man dceru Lindu a to jmeno se mi libi vic a vic. Nella je jak pro psa a Adela mi prijde hnusne a je jich hodne.

Spíš Linda mi přijde jak pro psa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
4.10.20 16:30

Nellinka z těch uvedených variant je TOP :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
4.10.20 17:54

Adélka je krásný, ale celý život bude poslouchat velice „vtipnou a originální“ větu „Adéla ještě nevečeřela“. Myslím že každá Adélka to tady potvrdí :mavam:. A žádné jméno není jak pro psa. Ono záleží na nositeli. Já zas měla zprotivené jméno Anna, kvůli jedné sousedce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
4.10.20 22:08

Sára a Kryštof

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.10.20 23:14

Jednoznačně Adélka :) to jméno si mě naprosto získalo. Malá neteřinka se tak jmenuje a s těmi culíčky a úsměvem si k ní nedovedu představit už jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.20 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
S Přítelem se nemůžeme dohodnout na jménu pro naši princeznu 😄
Oboum se nám líbí Nella, ale partnerovi se líbí i Linda a Adéla.
Mě spíše Valerie nebo Sára.
Kdyby to byl náhodou chlapeček tak prý Kryštof nebo Dominik, já bych ráda Tobiáše.
Co se líbí vám? :D [/citace*]

A co spojit? Třebas Nela Adela či Nella Valerie nebo Valerie Nella.
Anebo dobrá kombinace jest: Linda Valerie/Valerie Linda což znamená „Lípa plná života“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama