Nema stolici 2 měsíční holčička

Anonymní
11.9.20 18:16

Nema stolici 2 měsíční holčička

Zdravím mala už minule měla problém se stolici asi 2 tydny nic paní doktorka ji zavedla takovou trubičku do zadečku a šla stolice tekutá tak rikala že to asi mala stráví tak proto nic že se bala aby neměla tvrdší ale že to je řídká stolice tak je to fajn, říkala že kojene děti to tak mají tak nwm. No ale teď taky nekaka týden a 3 dny a bojim se.
Jak jste to měli vy s 2 měsíční holčičkou?
Plně kojim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62
11.9.20 18:39

Moje mladší dcera měla stolici jednou za 10-14 dní až do půl roku, než jsme začaly s příkrmy… U plně kojených může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
11.9.20 18:50

Naše malá měla nekadící rekord 14 dní. V klidu, kojené děti opravdu můžpu všechno strávit :) pokud ji nebolí bříško - není plačtivá a nemá ho tvrdé a nafouklé, je to v pořádku.
Edit. Přikrmy to zlepšily tak, že kadí 1 - 2 denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
11.9.20 18:59

Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3148
11.9.20 19:19

@Musinka45 a proč původně anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10175
11.9.20 19:30
@fíkofka píše:
Naše malá měla nekadící rekord 14 dní. V klidu, kojené děti opravdu můžpu všechno strávit :) pokud ji nebolí bříško - není plačtivá a nemá ho tvrdé a nafouklé, je to v pořádku.
Edit. Přikrmy to zlepšily tak, že kadí 1 - 2 denně.

U dcery se původní 1×3 dny taky po příkrmech srovnalo na 1-2× denně, ale já tomu teda zlepšení neříkám :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
11.9.20 20:09

@Ba-stet Naše malá měla problémy s váhou. Měla nízkou porodní hmotnost a tak se to s ní táhlo a pořad se to řeší. Tím se řešilo všechno a doktor mi řekl, že 14 dní je prostě max. Tak jsme doma počítali dny a modlily se za každej hnédej flek v plíně. A když ostatní holky nadávali, že se jim mimčo posr… až na záda, tak co bych za to dala :lol: Proto říkám zlepšení, že je každý den a jsme v klidu. Ale chápu, jak to myslíš :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
18.9.20 00:43

Tak mě taky říkaly že to je v pohodě, že nemusí kakat i 2 týdny..ale v pohodě to není, jak by bylo tobě kdyby jsi nešla? Já vyhledala porodní asistentku, a ta objevila plísně ve střevech a nějakou bakterii, takže nám nasadila přírodní tinkturu a po té malý kaka každý den..a je úplně vyměněny. Jinak v mém okolí byli 2 případy kdy odváželi miminka do myslím že Olomouce (nechci kecat) protože jim praskla střeva..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama