Nemam rada sama sebe

Anonymní
9.9.21 23:04

Nemam rada sama sebe

Ahoj, jak to popsat jsem v tom nejlepsim veku, ale vzdycky jsem mela takovou povahu vse delat pro ostatni… baleni darku, vybirani… na vsem mi moc zalezi, ale bohuzel pak dostanu od pritele darek na auto. Bylo mi z toho hodne uzko. Tak moc jsem se tesila a proste jsem byla zklamana, jednou dokonce i zadni sterec. Nikdy jsem sama sebe nemela rada, ani si sebe nevazila. Chtela jsem se libit ostatnim. Hlavne i priteloj, nevim jak z toho ven. Proste jsem sama troska. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.9.21 23:48

No asi bych spíš na to upozornila přítele.. nevím jako dát holce stěrač jako dárek? Trochu by jsi se měla zamyslet je hezký že děláš věci pro ostatní, ale dělají pro tebe něco oni.. pokud ti to oplácejí tak v pořádku pokud ne tak bych se vzchopila a řekla bych prostě ne.

Užívej života, dej příště přítelovi třeba tkaničky do bot ;) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
35435
9.9.21 23:54
@Anonymní píše:
Ahoj, jak to popsat jsem v tom nejlepsim veku, ale vzdycky jsem mela takovou povahu vse delat pro ostatni… baleni darku, vybirani… na vsem mi moc zalezi, ale bohuzel pak dostanu od pritele darek na auto. Bylo mi z toho hodne uzko. Tak moc jsem se tesila a proste jsem byla zklamana, jednou dokonce i zadni sterec. Nikdy jsem sama sebe nemela rada, ani si sebe nevazila. Chtela jsem se libit ostatnim. Hlavne i priteloj, nevim jak z toho ven. Proste jsem sama troska. 8o

Výměna přítele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
10.9.21 00:07
@Russet píše:
Výměna přítele?

A kdyz se k tomu neodhodla, muze vymenit zadni sterac :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
10.9.21 00:18

@carsin přísahám, že jsem si málem čůrla když jsem to četla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
10.9.21 06:56

Holt za rohem tankoval Ježíšek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.21 07:14
@Anonymní píše:
Ahoj, jak to popsat jsem v tom nejlepsim veku, ale vzdycky jsem mela takovou povahu vse delat pro ostatni… baleni darku, vybirani… na vsem mi moc zalezi, ale bohuzel pak dostanu od pritele darek na auto. Bylo mi z toho hodne uzko. Tak moc jsem se tesila a proste jsem byla zklamana, jednou dokonce i zadni sterec. Nikdy jsem sama sebe nemela rada, ani si sebe nevazila. Chtela jsem se libit ostatnim. Hlavne i priteloj, nevim jak z toho ven. Proste jsem sama troska. 8o

Z téhle vtipné historky (smysl pro humor musím ocenit) mi trochu vyplývá základní nepochopení mužů.
On se se stěračem vzepjal k maximálnímu výkonu, určitě je na to pyšný jako páv, že si všiml, že tě zachránil pro případ deště. Kytku umí dovalit každej moula.
Je docela možný, že on má nad zdobně zabaleným dárkem, který obsahuje společnou fotku z dovolené nebo nové tričko, podobné pocity, protože chtěl… třeba stěrač.
Možná by sis mohla dárky vybírat sama :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
10.9.21 07:56
@Sedmnactnulajedna píše:
Z téhle vtipné historky (smysl pro humor musím ocenit) mi trochu vyplývá základní nepochopení mužů.
On se se stěračem vzepjal k maximálnímu výkonu, určitě je na to pyšný jako páv, že si všiml, že tě zachránil pro případ deště. Kytku umí dovalit každej moula.
Je docela možný, že on má nad zdobně zabaleným dárkem, který obsahuje společnou fotku z dovolené nebo nové tričko, podobné pocity, protože chtěl… třeba stěrač.
Možná by sis mohla dárky vybírat sama :nevim:

A taky základní nepochopení žen. Že nefunguje přední stěrač, si všimne každý moula. Ale on si všiml zadního stěrače. Zakladatelka ani neví, jaký má doma poklad. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
10.9.21 08:02

Páni, rozchod kvůli stěrači? To snad ne proboha :nevim: Souhlasím se @Sedmnactnulajedna pro něj to fakt byl velkej čin, že svojí dámě koupil stěrač. Protože, co vím já, chlapi jsou spíš prakticky založení. Jednou jsem jednomu svýmu ex k vánocům nechala nafotit svoje profi fotky u fotografa. Stálo mě to nervy, prachy a jako fakt nebyl kdovíjak nadšenej :D Kdybych mu dala stěrač já, asi by to nadělalo větší parádu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23147
10.9.21 08:15

Přestaň se chtít líbit ostatním a buď sama sebou. Také ráda potěším ostatní a dárky jsem pečlivě vybírala. Dnes jsme ve fázi, že už si řekneme co nám udělá radost. Taky jsem dostala dárky typu žehlička :cert: a dala jasně najevo, že to není dárek pro mě, ale pro celou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat