Nemoc, antibiotika a bolest zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kač912
Stálice 53 příspěvků 25.01.19 20:15
Nemoc a bolest zubů

Ahojda,

již od pondělí mám antibiotika (něco jako chřipka) a od začátku mám velmi vysoké horečky, které se mě držely cca šest dní. Dneska mi paní doktorka našla zánět na plicích, nasadila tedy další antibiotika. Ale proč to sem píšu- začátkem týdne mne do toho všeho začaly pobolívat zuby vlevo nahoře. Popravdě řečeno si ani nejsem jistá, který zub mi tam dělá problémy a ani to není nějak nesnesitelná záležitost. Bolí to víceméně jen při kousání. Každopádně mě napadlo, zda to může mít spojitost s tou mojí nemocí :think:? Také mám tento týden menstruaci, tak jsem ještě přemýšlela, že by to mohlo souviset s tím. Máte někdo podobnou zkušenost? Mám panickou hrůzu ze zubařů, tak se tady už pěkných pár dní klepu jako ratlík při představě vrtačky :oops: :lol:

Reakce:
Lainaire8
Závislačka 2597 příspěvků 2 inzeráty 25.01.19 20:26

To budou chycene dutiny od té chřipky, mě takhle bolela celá pravá horní strana zubů, prostě jsi celkově oslabená. Kdyby to byl problém se zubem, konkrétním, tak to poznáš ;) uvidíš za pár dní

kač912
Stálice 53 příspěvků 25.01.19 20:29
@Lainaire8 píše:
To budou chycene dutiny od té chřipky, mě takhle bolela celá pravá horní strana zubů, prostě jsi celkově oslabená. Kdyby to byl problém se zubem, konkrétním, tak to poznáš ;) uvidíš za pár dní

Děkuju, docela mě to uklidnilo :D

misha alex
Kecalka 306 příspěvků 25.01.19 20:32

Taky myslím dutiny, teď jsem si tím prošla.

Ennny
Závislačka 2634 příspěvků 25.01.19 20:54

To budou dutiny, zrovna prožívám to stejné …

katyna1984
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 25.01.19 22:13

Taky mám chycené dutiny a bolí mě celá pusa. Cítím to teda hlavně jako bolest dásní, mám pocit, že mi v nich ty zuby vyloženě vadí.

růžový achát
Kelišová 6219 příspěvků 25.01.19 22:24

Až se vyzdravíš, jdi určitě na kontrolu i k zubaři ;)

kaja555
Kecalka 136 příspěvků 28.01.19 07:30

Ahoj, za jak dlouho od nachlazení vás prosím ty zuby přestaly bolet? Mě to trapi už asi 5.den, rýmu už nemám, ale ještě přes den musím parkrat smrkat. Je to myslíte ještě normální? Je to taková bolest-nebolest, spíše tlak a nedokážu specifikovat kde, je to snad celá práva strana :(

kač912
Stálice 53 příspěvků 29.01.19 13:23
@kaja555 píše:
Ahoj, za jak dlouho od nachlazení vás prosím ty zuby přestaly bolet? Mě to trapi už asi 5.den, rýmu už nemám, ale ještě přes den musím parkrat smrkat. Je to myslíte ještě normální? Je to taková bolest-nebolest, spíše tlak a nedokážu specifikovat kde, je to snad celá práva strana :(

Ahoj. Já se v tom plácám už tak od minulého pondělí a stále nemůžu říct, že bych ty zuby necítila. Přesto je to už skoro v pořádku a pokud máte to samé, co já - a podle vašeho popisu by to mohlo být ono- , tak se vám to klidně takhle dlouho táhnout může. Přeji brzkou úlevu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >