Povolený můstek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:32
Povolený můstek

Jdu s takovou blbou otázkou zubař mi dělá porcelánový můstek předních 6 zubů včera mi je brousil jako přípravu na nasazení zatím mam provizorní ale jak mi to zbrousil provizorní zuby nesedí přemýšlela jsem že tam dam modelínu myslíte ze se mi něco stane když ji budu mít v puse?? jdu k němu zas za týden a nechci být týden bez předních zubů děkuji :lol: :lol:

Reakce:
Anna85
Kecalka 454 příspěvků 24.01.19 14:58

No asi zdravotne nic :) , ale bala bych se ze si zadelam na nejaky zanet dasni nebo neco takoveho.
Co tak radsi zkusit nejakou coregu nebo jiny lepidlo na umely chrup? :) je to jen docasny a nezavadny :)

nozu
Extra třída :D 12102 příspěvků 24.01.19 14:59

Modelínu tam nedávej, spíš si kup pastu na zubní protézy Corega. Ta by ti to měla zafixovat. Radila mi to kdysi zubařka, když jsem měla provizorní korunku a čekala na novou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 22:03

Coregou potíram ale je tam prostě vůle a když mluvim tak spadnou :D zrovna mam lítání u doktorů no je to šílený :,( :D ja to jakoby vyplnila nechala ztuhnout a prilepila coregou a drželo to (jen zkouška) :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >