Stres před návštěvou zubaře

21.1.19 17:01

Stres před návštěvou zubaře

Ahoj. Jak ovládate stres před návštěvou zubaře? Jelikož mě čeká oprava komplet všech zubů, potřebuji nějakou alternativu, která mi stres trošku zmírní. Bohužel se mi i stalo, že mi umrtvující injekce nezabraly a bylo mi řečeno, že viníkem je velký stres. Řekla mi to samotná zubařka. O analgosedaci si mohu jen tak nechat zdát..Proto hledám někoho, kdo má zkušenosti s Lexaurinem či Neurolem, zda vám tohle u zubaře zabralo. Předem říkám, že bylinky na mě nemají žádný účinek a rejpálky prosím, aby ani nepsali. Hledám pouze zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
21.1.19 17:06

Já mám zkušenost s Lexaurinem u dcery. Má ADHD. Pomohlo to. Myslím, ze jednou, dvakrát za rok to neuškodí. Zvykne si, ze se to dá zvládnout v klidu a možná časem to půjde i bez léku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
21.1.19 17:16

Zkušenosti nemám žádné. Mně zubař nedává ani injekci na umrtvení, když mi něco dělá. Měla jsem ji jen na čištění kanálků. Každopádně bych braní sedativ před zákrokem zkonzultovala přímo se zubařem, aby se to netlouklo s tím umrtvením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 17:34

Taky mi dělali hodně zákroků, taky mám velký stres a občas mi injekce nezabírala. Tak mi prostě připíchli další. Několikrát jsem byla na křesle i víc než čtyři hodiny, tak jsem dostala injekcí klidně přes deset. Přežila jsem to. S Lexaurinem bych to rozhodně nekombinovala. Řekla bych, že je to krajní řešení, ne pro zdravého dospělého člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
21.1.19 17:36

Lexaurin nebo Neurol můžeš, běžně se dává před vyšetřeními - zákroky v nemocnicích. Já ho dostala před revizí u ZP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 17:42

Jedině dobrá zubařka To aspoň pomohlo mě jdu tam v klidu v pohodě, ale automatický mi dává injekci. Ze stresu z první navštěvy jsem ji řekla o umrtvení a teď už umrtvuje vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.19 17:48

Jsem tak trichu z oboru…najdi si zubare…u ktereho te dane vykony nebudou vubec bolet diky vhodne zvolene medikaci…prestanes mit ze zubare strach…ja ke svemu chodim rada…

• Nahlásit
  • Citovat
703
21.1.19 17:51

Kamarádka by bez Lexaurinu k zubaři nešla ani na běžnou prohlídku,vždy to ,ale doktorovi řekne a i tak jí dává umrtvovací injekce,co vím,tak to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4056
21.1.19 18:56

lokalni umrtvení funguje I při stresu… davá ti doctor několik vpichů a čeká než to začne působit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 19:50

Já měla výbornou zubařku, injekce dávala. Ale nevím jaké, protože mi dala dvě a když ty dvě nezabraly tak prý třetí už dávat nemůže a poslala mě domů. Druhá návštěva proběhla stejně, ale třetí injekci mi nakonec dala přímo do zubu, pak už to bylo ok. A to jsem v tu dobu neměla žádný zánět. Pokud mě něco bolelo hned přestala. Mě se kroutí palce u nohou jen když slyším vrtačku, jsem celá v křeči, prostě poseroutka :oops: . Mám jít k nové zubařce za měsíc a už teď se děsím.. Proto se ptám, zda má někdo zkušenost a tyto prášky mě hodí trošku do pohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.19 14:21

10 injekcí,tak to je odvážný zubař,to vás taky mohli vést nohama napřed

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie