Opožděná MS - nemoc či těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MI-194
Nováček 2 příspěvky 19.12.18 08:33
Nemoc či těhotenství?

Zdravím ;)
Chtěla bych se zeptat zda-li má někdo zkušenost s otěhotněním během nemoci.
Mám skoro týden zpožděnou MS, ale pociťuju bolesti jako při ní. Mám bolesti v podbřišku, citliva prsa, cítím tlak v tříslech. Ale minulý týden jsem začala brát ATB kvůli angíně, kterou jsou měla. Je možné že nemoc nebo ATB oddálili MS? Popřípadě, kdybych byla těhotná, nemůžou mít léky nějaký špatný vliv na plod?
Děkuji za jakékoliv odpovědi ;)

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reakce:
barabrambora
Kecalka 472 příspěvků 19.12.18 08:35

@MI-194 Ahoj, když jsem brala ATB, tak jsem měla vždycky zpoždění aspoň týden.

Lopenana
Stálice 98 příspěvků 19.12.18 08:40

A test jsi dělala?

MI-194
Nováček 2 příspěvky 19.12.18 08:46

@barabrambora Aha, mně se právě tohle nikdy nestalo a to jsem bývala nemocná celkem často :(
@Lopenana Ještě ne, stále jsem doma a test doma nemám :( zítra asi pojedu do města, tak určitě koupím a udělám

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 19.12.18 09:39

Ta angína je nebezpečná pro plod..trpím na ně a protože se snažíme o dítě tak chodím každé dva mesíce na čištění mandlí, doktor říkal že angína je na začátku průšvih…to nechci strašit, myslím to tak že radši ji léčit ATB než nechat v těle.

ZoufalkaJ
Stálice 51 příspěvků 19.12.18 09:48

Ahojky, já když jsem brala ATB, tak jsem taky pokaždé měla zpoždění

Meily
Kecalka 316 příspěvků 19.12.18 10:05

Heleď nejlepší - si udělej test a budeš vědět. Když bude pozitivní jdi k lékaři, aby ti dal jiné léky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >