Silné krvácení - potrat nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ukecana15
Stálice 51 příspěvků 19.12.18 01:24
Silné krvácení potrat nebo něco jiného?

Dámy já už fakt nevím :nevim: nedávno jsem zjistila že jsem těhotná měla jsem pozitivních pár testů a ms nikde ale odjela jsem do zahraničí a už týden hodně silně krvácím a padají ze mě kusy krve a první 2-3 dny mě silně bolelo v podbřišku myslím si že je to samovolny potrat ale začínám pochybovat skrz to silne krvácení nemůže to být něco jiného? :nevim:

Přečtěte si článek: Potrat v prvním trimestru: Proč k němu dojde?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 19.12.18 01:51

Definitivne by to potvrdil jen ultrazvuk, ale potrat je vysoce pravdepodobny…

Martina919
Povídálka 15 příspěvků 19.12.18 03:28

Nechci strašit ale já měla něco podobného (bolest a krvácení) a bylo to nakonec mimoděložní. Ráno jděte hned k doktoru.

LennyL1
Kecalka 453 příspěvků 19.12.18 07:15

Počkej, Ty víš, že jsi těhotná, a už týden silně krvácíš a ještě jsi nebyla u doktora? Přesně takhle jsem potratila, ale jela jsem okamžitě do nemocnice, kde si mě nechali rovnou na revizi právě pro silné krvácení. To není sranda, běž k doktorovi, máš snad pojištění v zahraničí.

Ukecana15
Stálice 51 příspěvků 19.12.18 08:58

@Martina919 ráda bych ale do ČR se vracím až v sobotu :zed:

Ukecana15
Stálice 51 příspěvků 19.12.18 08:59

@LennyL1 nemám :nevim:

Ukecana15
Stálice 51 příspěvků 21.12.18 12:33

Tak teprve zítra se dostanu k doktorovi už nekrvacim ale dnes začlo silně bolet v pravém podbřišku :nevim: nevím jestli se mám bát nebo jestli to je normální

debra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 21.12.18 13:09

tak kdyz mas internet, tak asi nejsi v zemi třetího světa, takže prostě jdi na pohotovost. ja bych mela strach z mimodelozniho, takze bych sla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >