Silné krvácení - potrat nebo něco jiného?

70
19.12.18 01:24

Silné krvácení potrat nebo něco jiného?

Dámy já už fakt nevím :nevim: nedávno jsem zjistila že jsem těhotná měla jsem pozitivních pár testů a ms nikde ale odjela jsem do zahraničí a už týden hodně silně krvácím a padají ze mě kusy krve a první 2-3 dny mě silně bolelo v podbřišku myslím si že je to samovolny potrat ale začínám pochybovat skrz to silne krvácení nemůže to být něco jiného? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

11848
19.12.18 01:51

Definitivne by to potvrdil jen ultrazvuk, ale potrat je vysoce pravdepodobny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
19.12.18 03:28

Nechci strašit ale já měla něco podobného (bolest a krvácení) a bylo to nakonec mimoděložní. Ráno jděte hned k doktoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
19.12.18 07:15

Počkej, Ty víš, že jsi těhotná, a už týden silně krvácíš a ještě jsi nebyla u doktora? Přesně takhle jsem potratila, ale jela jsem okamžitě do nemocnice, kde si mě nechali rovnou na revizi právě pro silné krvácení. To není sranda, běž k doktorovi, máš snad pojištění v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
19.12.18 08:58

@Martina919 ráda bych ale do ČR se vracím až v sobotu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
19.12.18 08:59

@LennyL1 nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
21.12.18 12:33

Tak teprve zítra se dostanu k doktorovi už nekrvacim ale dnes začlo silně bolet v pravém podbřišku :nevim: nevím jestli se mám bát nebo jestli to je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11805
21.12.18 13:09

tak kdyz mas internet, tak asi nejsi v zemi třetího světa, takže prostě jdi na pohotovost. ja bych mela strach z mimodelozniho, takze bych sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama