1. Screening v 13tt a pohlaví

Anonymní
18.12.18 22:22

1. Screening v 13tt a pohlavi

Ahoj holky, dnes jsem byla na 1. Screeningu jsem 12+1. Chodim do Poruby je tam ordinace u duhy Prenagyn. Kontrolovala me p. Dolezalkova a pry je to kapacita, kdyz vam rekne 100% pohlavi tak to pry vzdy vyjde. Chtela jsem dat totiz manzelovi k Vanocum “tehotenstvi” a zajimaveji by se mi neco vymyslelo, kdybych vedela pohlavi. No hrozne preskakuji, ted k veci. Dr mi dnes rekla-ze to je holcicka pak po chvily rika, no ted to vypada zas na chlapecka. A nakonec ze si netroufa 100% rict co to bude, ze manzelovi nemam radeji rikat pohlavi, ale rekla mi ze si mysli ze je to ten pripad, kdy se chlapecek schovava za holcicku.????????‍♀️A ja nad tim cely den premyslim a neda mi to na to nemyslet, tak jsem chtela slyset vase zkusenosti nebo nazor. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5187
18.12.18 22:26

Ve 13 tt pohlavi jeste neni vyvinute a odhaduje se pouze podle uhlu sklonu pohlavniho hrbolku. Sance 50/50.

Manzel o tehotenstvi ve 13tt jeste nevi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na začátku 13 tt je to tipovačka kapacita nekapacita. Vymysli neutrální překvapení, když ses tak rozhodla. Jinak tě docela obdivuju, lhát manželovi 10 týdnů tak, aby to nepoznal, to seš dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla na 1. Screeningu jsem 12+1. Chodim do Poruby je tam ordinace u duhy Prenagyn. Kontrolovala me p. Dolezalkova a pry je to kapacita, kdyz vam rekne 100% pohlavi tak to pry vzdy vyjde. Chtela jsem dat totiz manzelovi k Vanocum “tehotenstvi” a zajimaveji by se mi neco vymyslelo, kdybych vedela pohlavi. No hrozne preskakuji, ted k veci. Dr mi dnes rekla-ze to je holcicka pak po chvily rika, no ted to vypada zas na chlapecka. A nakonec ze si netroufa 100% rict co to bude, ze manzelovi nemam radeji rikat pohlavi, ale rekla mi ze si mysli ze je to ten pripad, kdy se chlapecek schovava za holcicku.????????‍:female_sign:️A ja nad tim cely den premyslim a neda mi to na to nemyslet, tak jsem chtela slyset vase zkusenosti nebo nazor. Dekuji

Já jsem 17+3 a miminko s námi nechce spolupracovat, takže se ještě nenatočilo, aby to bylo poznat :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23003
18.12.18 22:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla na 1. Screeningu jsem 12+1. Chodim do Poruby je tam ordinace u duhy Prenagyn. Kontrolovala me p. Dolezalkova a pry je to kapacita, kdyz vam rekne 100% pohlavi tak to pry vzdy vyjde. Chtela jsem dat totiz manzelovi k Vanocum “tehotenstvi” a zajimaveji by se mi neco vymyslelo, kdybych vedela pohlavi. No hrozne preskakuji, ted k veci. Dr mi dnes rekla-ze to je holcicka pak po chvily rika, no ted to vypada zas na chlapecka. A nakonec ze si netroufa 100% rict co to bude, ze manzelovi nemam radeji rikat pohlavi, ale rekla mi ze si mysli ze je to ten pripad, kdy se chlapecek schovava za holcicku.????????‍:female_sign:️A ja nad tim cely den premyslim a neda mi to na to nemyslet, tak jsem chtela slyset vase zkusenosti nebo nazor. Dekuji

Mně doktor řekl, že na pohlaví je v tomto týdnu brzy. Já to ani vědět nechtěla a dověděla jsem se to až po porodu.

Příspěvek upraven 18.12.18 v 22:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2152
18.12.18 22:28

a co vlastně chceš slyšet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23003
18.12.18 22:29
@mamina2017 píše:
a co vlastně chceš slyšet?

Chce ujistit, že je to holčička :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.18 22:32

Příspěvek upraven 18.12.18 v 22:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7505
18.12.18 22:33

Nám ve 13.tt řekli, že to bude chlapeček a zůstal jím až do porodu. Ale kolem 20.tt říkal doktor podle ultrazvuku, že by dneska stopro tvrdil holku. Pak se tedy podíval pořádně a našel ho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.18 22:34

@Čičorečka @histep ano, vím ze to je jen “hrbolek” a zalezi na uhlu, je mi celkem jedno co to bude, jen uz jsem mela neco vymyslene. No nevim jak vy @Čičorečka ale ja to zjistila az v 6tt ne ve 3tt pred menstruaci a samozdrejme neco tusi, ale jednou se zminil ze by to byl krasnej darek tak plnim!:rofl: je to takovy divadlo asi to vi , ale dela jakoze nic! :rofl: :ok_hand_

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.18 22:36

@mamina2017 @Russet tak nevim, vy tady resite kazdou prkotinu, tak jsem myslela , ze pridate zkusenosti vy z 1trim. Scr, a kdyz uz tak bych ted brala chlapecka,, at mam parecek holku doma mam, ale jak rikam,, je mi to fuk, jen uz jsem to mela vymyslene:hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.18 22:37

@Aduš8 nam u prvni rekli hned holcicka take se narodila, ono zalezi na pristrojich p, dr,, ikdyz tu tvrdi ze ne,, a pak take jak se chce miminku zejo:relaxed:️:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.18 22:38

@DoubleA ono zalezi na prckovi jak se mu chce no:joy: prvni holka se nam ukazala hned ,, :woman_shrugging_tone3:

• Nahlásit
  • Citovat
1757
18.12.18 22:39

Budeš muset vydržet. Teď to pár týdnů bude značně nerozpoznatelne, protože prý holčičky mívají vlivem hormonů zbytnele ženství a snadno se to splete :D tak až ve 20. týdnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2152
18.12.18 22:40

já chtěla hlavně vědět, že je prcek zdravej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama