Nemoc matky a ockování dítěte?

15.9.19 20:33

Nemoc matky a ockovani ditete

Hezky vecer, mam takovy asi pro nekoho hloupy dotaz.. v patek vecer mi bylo naprosto fajn, sedeli jsme do vecera venku a pila jsem studene piti… v noci me zacalo bolet v krku, rano jsem si nakapala lichorerisnici a ta spustila bolavy kasel a rymu, bez teplot… dnes uz je mi fajn. Zitra mame jit na posledni hexu ( maly je 17 mesicu), ta nejevi zadny priznaky jakekoliv nemoci… a ted- ockovat ci ne? ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
15.9.19 20:46

Má tvém místě bych zavolá doktorce, vysvětlila jí situaci a dohoda se, že když budeme obě OK, přijdeme koncem týdne. U naší doktorky úplně bez problémů, takhle posouváme očkování běžně, teď naposledy Bexsero o tři týdny kvůli dovolené. Ono to přeočkování mívá docela dlouhé časové období, kdy se musí stihnout.
A blbý dotaz to není,.od toho tu tahle drbárna je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1498
15.9.19 20:50

Taky bych to presunula na konec tydne, projistotu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 20:50

@7.straka rano volat budu :hugging: jde mi spis o to, ze zitra stejne musime k zubari, a mame to vylet na pul dne :think: :think: ja jsem vnitrne pro odlozeni, ale chtela jsem vedet i nazor ostatnich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48182
15.9.19 21:02

Odložila bych o pár dní. Já teď měla ze dne na den dost drsnou rýmu, kupodivu to po dvou dnech hodně polevilo, už mi bylo fajn. No a za další dva dny mělo tutéž rýmu mimčo. naštěstí ani u něj to nemělo dlouhého trvání, kojím, tak snad protilátky, ale kdybych nechala naočkovat v té pauze, kdy mně už bylo fajn a dítěti ještě taky, kdo ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
15.9.19 21:05

Jednou jsem toto taky řešila a s Dr jsme se dohodli, že to odlozime… Nakonec to ode mě dostalo i dítě, takže se to odložilo o pár týdnů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 21:09

Dekuju vam :oops: :oops: :oops: zitra zavolam na odlozeni, jen jste mi to potvrdily, nechtela jsem byt za hysterku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama