Reklama

Nemoc při kojení, mohu používat nosní sprej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lala91
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 23:27
nemoc u kojeni

Ahoj, mam rymu a chtela jsem se zeptat muzu pozivat nejaky nosni sprej kdyz kojim?

Reklama

Reakce:

Drad007
Povídálka 25 příspěvků 13.09.18 23:31

Můžeš si koupit mořskou vodu ve spreji, jinak v lékárně ti poradí jaké máš další možnosti. Já používala tu vodu a byla jsem s ní spokojená

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 13.09.18 23:46

Ja pouzivala normalne detsky Olynth.

Lala91
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 23:58

Supr. Dekuji moc za info.

Drad007
Povídálka 25 příspěvků 14.09.18 00:05
Tohle jsem našla na porodnice.cz

Dobrý den, prosím moc o radu. Již více než týden bojuji s rýmou (žlutá někdy zejména po ránu nazelenalá). Používám mořskou vodu, ale to mi vůbec nepomáhá, tak používám i Olynth. 1) jak dlouho je možné používat Olynth při kojení a v jakém dávkování? 2) Je možné přidat i nějaké další kapky při kojení? 3) Pomohlo by užívání tablet Sinupret a lze při kojení? Velice děkuji.
odpověď
Olynth je možné při kojení užívat v doporučených dávkách pro dospělé, tj. podle potřeby až 3×denně 1 sprejovou dávku do každé nosní dírky, bez přerušení neaplikovat déle než 1 týden. Žluto-zeleně zbarvený sekret z nosu může znamenat bakteriální komplikaci a případně vyžadovat i léčbu antibiotiky, které předepisuje lékař. Tablety Sinupret můžete vyzkoušet, působí příznivě při zánětlivých respiračních onemocněních, použití při kojení je možné, užívají se v dávce 3×denně 2 tablety po dobu 1-2 týdnů.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >