Nemoc při kojení, mohu používat nosní sprej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lala91
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 23:27
nemoc u kojeni

Ahoj, mam rymu a chtela jsem se zeptat muzu pozivat nejaky nosni sprej kdyz kojim?

Reakce:
Drad007
Povídálka 25 příspěvků 13.09.18 23:31

Můžeš si koupit mořskou vodu ve spreji, jinak v lékárně ti poradí jaké máš další možnosti. Já používala tu vodu a byla jsem s ní spokojená

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 13.09.18 23:46

Ja pouzivala normalne detsky Olynth.

Lala91
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 23:58

Supr. Dekuji moc za info.

Drad007
Povídálka 25 příspěvků 14.09.18 00:05
Tohle jsem našla na porodnice.cz

Dobrý den, prosím moc o radu. Již více než týden bojuji s rýmou (žlutá někdy zejména po ránu nazelenalá). Používám mořskou vodu, ale to mi vůbec nepomáhá, tak používám i Olynth. 1) jak dlouho je možné používat Olynth při kojení a v jakém dávkování? 2) Je možné přidat i nějaké další kapky při kojení? 3) Pomohlo by užívání tablet Sinupret a lze při kojení? Velice děkuji.
odpověď
Olynth je možné při kojení užívat v doporučených dávkách pro dospělé, tj. podle potřeby až 3×denně 1 sprejovou dávku do každé nosní dírky, bez přerušení neaplikovat déle než 1 týden. Žluto-zeleně zbarvený sekret z nosu může znamenat bakteriální komplikaci a případně vyžadovat i léčbu antibiotiky, které předepisuje lékař. Tablety Sinupret můžete vyzkoušet, působí příznivě při zánětlivých respiračních onemocněních, použití při kojení je možné, užívají se v dávce 3×denně 2 tablety po dobu 1-2 týdnů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >