Nemoc v těhotenství 8+6 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 15:59
Nemoc v těhotenství 8+6 tt

Ahoj všem…
Jdu si k vám tak nějak pro radu. Jsem těhotná 8+6 tt. Od dnešního ráno mě začalo pobolívat v krku při polykání. Chci se zeptat co by jste si na to vzali a hlavně co je nerizikové pro to malé? Hlavně se i bojím že jdu příští týden v pondělí na vyšetření screeningu v 1. trimestru, tak se bojím aby bylo vše v pohodě a plod byl taky v pořádku a i celkově. Dost se toho bojím. Poradíte prosím, co by tak mohlo pomoct za,,domácí,, léčbu?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 9. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 13.03.19 16:02
@Anonymní píše:
Ahoj všem…
Jdu si k vám tak nějak pro radu. Jsem těhotná 8+6 tt. Od dnešního ráno mě začalo pobolívat v krku při polykání. Chci se zeptat co by jste si na to vzali a hlavně co je nerizikové pro to malé? Hlavně se i bojím že jdu příští týden v pondělí na vyšetření screeningu v 1. trimestru, tak se bojím aby bylo vše v pohodě a plod byl taky v pořádku a i celkově. Dost se toho bojím. Poradíte prosím, co by tak mohlo pomoct za,,domácí,, léčbu?

Kloktat slanou vodu, zábal na krk a na cucání Septilen.

lachtanice86
Echt Kelišová 7603 příspěvků 13.03.19 16:04

Čaj a zabaly na krk?

Janita3
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 13.03.19 16:16

Prodávají v lékárnách bylinkové čaje přímo pro těhotné. Čeho bych se bála, je teplota, na tu ale můžeš v těhotenství paralen. Prvotrimestrální screening by se měl dělat mezi 12 - 14tt příští pondělí je tedy dost brzy dle mého :think: Pokud by se ti z nemoci nedařilo dostat, nebude jistě problém o něco po domluvě s dr. odložit.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 13.03.19 16:16

Čaj med a citron, můžeš kloktat vincentku, septilen, zaparovaci obklad na krk, hermankovej nebo zazvorovej čaj, cibuli s medem. Jinak buď v klidu, já tohle měla v prvnim trimestru ob týden, syn to pořád tahal ze školky a mimcu to nic neudělalo :)

ozzian
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 13.03.19 16:25

A hlavně se nestresovat, v letošní chřipkové epidemii přežilo brutální virozu spousta mamin i mimin včetně mě a to bez újmy :palec: jen si to holt člověk bez drog pořádně vytrpí. Ideál je hlavně dodržet pokud možno klid a teplo a nenechat to rozjet dál.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.03.19 16:40

Vincentka, cibulový sirup, jitrocelový sirup, ovocný čaj a med, taky jsem v těhotenství trpěla. Nachcípaná jsem byla tři týdny v kuse, jak člověk nemůže nic silnějšího, tak jsem se z toho nemohla vůbec vylízat :? Malá je v pohodě ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 13.03.19 17:18

Já jsem sice už 17tt, ale taky mě teď něco přepadlo. Krk, rýma, dutiny… Na to, že je to jen nachlazení, je mi opravdu příšerně a dva kluci demolující byt tomu moc nepridaji :) Bohužel v těhotenství se nic silnějšího nemůže, takže domácí a dlouhá léčba. Dělám si čaj z rymovniku, cibuli s cukrem, pod nos tea tree oil, konvicka na vyplach nosu a snažím se odpočívat, i když to je vcelku nereálné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 17:40

Holky moc vám dekuji za rady. Krk uz zabalený, čaj hotov a postel čeká. Jeste jednou dekuji :)

Váš příspěvek
Reklama