Nemocenská a ukončení

Anonymní
2.5.19 14:35

Nemocenska a ukoncenii

Dobry den, jsem na nemocenske neco pres tyden a uz se muj stav zlepsil, chci se vratit do prace od pondeli. Myslite si, ze jdyz zitra zajdu za svou doktorkou zrusit nemocenskou, ze od pondeli muzu pracovat? Dekuji vsem za odpovedi :hug: (byla jsem nachlazena a doktorka mi ihned dala nemocenskou a poslala me na plicni a vysetreni, na kterem jsem uz byla a je vsechno v poradku).

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
2.5.19 14:41

Jasně, když ti ji ukončí k zitrku tak v pondělí můžeš klidně jít do práce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.19 14:43
@Kriss Tina píše:
Jasně, když ti ji ukončí k zitrku tak v pondělí můžeš klidně jít do práce…

Super dekuji moc, bala jsem se, ze treba budu muset nekolik dni cekat nez budu moct nastoupit od ukonceni :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat