Nemocenská v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 12:41
nemocenska v tehu

Ahoj maminy, mam takovy dotaz. PredMinuly mesic jsem mela zaplacenou neschopenku od zacatku mesice do konce. Jenze, minuly mesic jsem byla na kontrole 23 a mudr mi na papir na penize napsal toho 23 tedy ne az 30 a me proplatili jen od 1 do toho 23, tudiz mi penize za ten tyden od 23 do konce mesice chybi, co mam ted delat? mam to rict mudr nebo to pristi mesijb proplati od 23? diky vsem za nejake rady

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 17.10.14 12:45

Příští měsíc ti to zaplatí od toho 23, takže pokud to není akutní, tak nemusíš dělat nic. A jinak abys to měla zaplaceno až do konce měsíce, tak smí být lístek datován max. 3 dny před jeho koncem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 12:50

@j.a.n.i1 dekuji, a kdyz mam dalsi kontrolu 23 a mudr napise zase 23 tak je to pocitano od 23-23? Pac s takovou by mi tam ten tyden porad chybel, ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 17.10.14 12:54

Jojo, tak to budeš mít počítáno zas 24 - 23 a dorovná se to v té poslední platbě před nástupem na mateřskou, protože ta bude do data nástupu.

jun
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 17.10.14 12:57
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 dekuji, a kdyz mam dalsi kontrolu 23 a mudr napise zase 23 tak je to pocitano od 23-23? Pac s takovou by mi tam ten tyden porad chybel, ne?

Já jsem si vždycky ještě koncem měsíce skákla pro ten lístek na peníze. Dr. mi ho nechtěla kolem toho 20. vydávat. Jinak se mi stalo něco podobného, dr. napsala špatné datum, řešila jsem to se sociálkou a Ti mi řekli, že pokud neschopenka pokračuje, tak mi to další měsíc doplatí. Takže pokud jsi to měla např. toho 23.9. a další měsíc 31.10., tak Ti to sociálka doplatí do 23.09. + ten říjen. Doufám, že je to aspoň trošku srozumitelné :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >