Nemocenská ve zkušební době - jak to s ní je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:14
Nemocenská ve zkušební době

Holky, je možné jít na neschopenku ve zkušební době? Jak je to pak se zkusebni dobou, ta mi normálně běží i pres neschopenku nebo se oddálí o délku pracovní neschopnosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 18.11.18 11:17

na nemocenskou jít můžeš, zkušební doba se o ten čas prodlouží. Kdybys stonala víc jak 14 dní, mohou s tebou ukončit pracovní poměr.

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 18.11.18 11:19
@Anonymní píše:
Holky, je možné jít na neschopenku ve zkušební době? Jak je to pak se zkusebni dobou, ta mi normálně běží i pres neschopenku nebo se oddálí o délku pracovní neschopnosti?

Na pn jít můžeš a po 14dnech ti můžou ukončit pracovní poměr. A zkušebka se tuším prodlužuje.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 11:20
@nozu píše:
na nemocenskou jít můžeš, zkušební doba se o ten čas prodlouží. Kdybys stonala víc jak 14 dní, mohou s tebou ukončit pracovní poměr.

mohou ukončit ve skušebce ikdyby trvala půl den nebo nebyla neshopenka žádná, ne? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:26

No, holky.. nechtepa jsem to tady psat,ale po nemocenske chci stejne ukoncit pp a dat výpověď. Zbyvaji mi.myslim dva dny zkusebni doby. Je mi tam hrozne diky kolegynim. Do prace chodím se stazenym zaludkem a :,( z prace s brekem. Nic nejim a co sním stejne vyzvracim. Je to tady na dlouhý román, proc tomu tak je.. :,(

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 18.11.18 11:29

Tak oznam v práci, že končíš, jsi ve zkušební době, stačí ráno zavolat a už tam ani nemusíš chodit a nemusíš na neschopenku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:30

A jeste dotaz,jak je to s pocitanim doby zkusebky? Když jsem nastoupila 20.8 a zkusebka je tříměsíční,tak mi konci 19.8? Děkuji za odpověď

arinecka
Kelišová 5221 příspěvků 18.11.18 11:37
@Anonymní píše:

Můžeš jít normálně na neschopenku ale po 14 dnech ti můžou poslat výpovědˇ. Jestli chceš ale stejně ukončit pracovní poměr tak ve zkušební době můžeš kdykoliv, bez udání důvodu. Jen by bylo dobré jim to písemně poslat, napsat že končíš k tomu a tomu datumu a hotovo. Víc řešit nemusíš.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 11:37
@Anonymní píše:
A jeste dotaz,jak je to s pocitanim doby zkusebky? Když jsem nastoupila 20.8 a zkusebka je tříměsíční,tak mi konci 19.8? Děkuji za odpověď

a neni to fuk? nebo se chceš včas ulejt na tu neschopenku a prodloužit si tak jako pracovní poměr?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:40

Dobře, takze stačí jim to jen napsat napr. v emailu? Možná tam sjedu zítra osobne a předám to personalistce

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 18.11.18 11:46
@Anonymní píše:
No, holky.. nechtepa jsem to tady psat,ale po nemocenske chci stejne ukoncit pp a dat výpověď. Zbyvaji mi.myslim dva dny zkusebni doby. Je mi tam hrozne diky kolegynim. Do prace chodím se stazenym zaludkem a :,( z prace s brekem. Nic nejim a co sním stejne vyzvracim. Je to tady na dlouhý román, proc tomu tak je.. :,(

tak jdi marodit, 14 dní na marodce je ochraná lhůta, kdy tě vyhodit nemůžou.pak už jo. když pak půjdes na pracák prej ti dál beží ta neschopnka, jsem vyrozuměla :think: ale jestli to tak fakt je, nevím. a jestli ti končí zkusebka za 2 dny, zrušila bych poměr hned a na nějakou neschopenku kašlala.

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 18.11.18 11:48
@Anonymní píše:
Dobře, takze stačí jim to jen napsat napr. v emailu? Možná tam sjedu zítra osobne a předám to personalistce

ja koncila ve zkušebce a nechtěli mi zrušení pp převzít a musela jsem ten den jestě oddělat. :mrgreen: ale teoreticky ti můžou prd, když už prostě nedojdeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:49

Máte pravdu. Sice to je ted pred Vanocemi ttěžší si najit práci,ale psychicky se vyzdimat nemůžu. Staci podat vypoved zitra osobne personalistce?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 11:52
@Anonymní píše:
Máte pravdu. Sice to je ted pred Vanocemi ttěžší si najit práci,ale psychicky se vyzdimat nemůžu. Staci podat vypoved zitra osobne personalistce?

proč těžší? naopak mi přijde, že leckde sháněj posily na vánoce…tak třeba ne trvalou, ale brigádu by jsi mohla najít bez problémů

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 18.11.18 11:53

Nepodáváš výpověď, ale ukončuješ pracovní poměr ve zkušební době. To je rozdíl. A práce se ti bude hledat úplně stejně jako před měsícem nebo za měsíc. V jakém oboru a oblasti ČR sháníš práci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >