Nápady na název obchůdku a výrobků...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 16:13
Nápady na název obchůdku a výrobků...

Hezký den dámy, jdu si za vámi pro inspiraci :mavam:
Potřebuji pomoc s vymýšlením názvu pro své výrobky a později i pro obchůdek :) budu prodávat mnou ušité oblečení pro děti (čepice, šátky, bryndáky, tepláčky,…), hnízdecka, mantinel do postýlky s nebesy.
Látkové tašky, povlečení,…
Nejprve se bude prodávat přes internet a až najdu vhodné místo, tak i v kamenem obchůdku. :kytka:
Ale nějak si nevím rady s originálním a lehce zapamatovatelnym názvem :nevim:
A tak si říkám, že mě třeba tady inspirujte svými nápady
(V logu bude sova a budou tam různé šité věci a věci pro miminka)
Název může být i nějaká slozenina nebo v cizím jazyce… Něco chytlavého :) pokud vás něco napadne, budu ráda

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 15.11.18 16:48
@Anonymní píše:
Hezký den dámy, jdu si za vámi pro inspiraci :mavam:
Potřebuji pomoc s vymýšlením názvu pro své výrobky a později i pro obchůdek :) budu prodávat mnou ušité oblečení pro děti (čepice, šátky, bryndáky, tepláčky,…), hnízdecka, mantinel do postýlky s nebesy.
Látkové tašky, povlečení,…
Nejprve se bude prodávat přes internet a až najdu vhodné místo, tak i v kamenem obchůdku. :kytka:
Ale nějak si nevím rady s originálním a lehce zapamatovatelnym názvem :nevim:
A tak si říkám, že mě třeba tady inspirujte svými nápady
(V logu bude sova a budou tam různé šité věci a věci pro miminka)
Název může být i nějaká slozenina nebo v cizím jazyce… Něco chytlavého :) pokud vás něco napadne, budu ráda

Jenom aby pak ten člověk „inspirátor“ nedopadl jako v tom filmu Zakladatel. :)

PS: Ray Kroc byl českého původu.

Příspěvek upraven 15.11.18 v 17:26

vannilka
Stálice 54 příspěvků 15.11.18 17:16

Hoo Hoo nebo jak dělá sova :)

a12
Vesmírná mluvilka 32978 příspěvků 15.11.18 17:24
@vannilka píše:
Hoo Hoo nebo jak dělá sova :)

Tak jsem si nejdriv představila santu nez jsem to docetla :mrgreen:

vannilka
Stálice 54 příspěvků 15.11.18 17:40
chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 15.11.18 17:53

Já sama teď taky vymýšlím název v podstatě pro to stejné, jen budu šít něco jiného. Mám skoro zvířecí příjmení, tak to asi nějak udělám z toho. Už mám vymyšlené logo, tak aby to i korespondovslo s tím. No není to sranda.
Se sovou mě napadá něco ve smyslu dne a noci, lrevraceneho režimu, pozdního usínání… Ale konkrétní nápad nemám. Nemám zatím nápad ani pro sebe :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 17:58

@chaela kamarádka mi vymyslela „Lovely owl“… Jako líbí se mi to, ale nevím. :D s logem to bude sedět, ale aby si lidi třeba rozklikly stránku s takovým názvem apod..... Myslím na spoustu věcí kolem a kolem :think: každopádně tobě přeji do startu hodně sil a štěstí :srdce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 15.11.18 18:06
@Anonymní píše:
@chaela kamarádka mi vymyslela „Lovely owl“… Jako líbí se mi to, ale nevím. :D s logem to bude sedět, ale aby si lidi třeba rozklikly stránku s takovým názvem apod..... Myslím na spoustu věcí kolem a kolem :think: každopádně tobě přeji do startu hodně sil a štěstí :srdce:

I já tobě, budeme to obě potřebovat.
Já osobně nemám ráda cizí názvy u českých výrobků, takže se budu držet naší řeči. Lovely owl není špatný, ale třeba pro mě by to nebylo. Mně by se líbilo Sovátko (jakože mládě od sovy). To je roztomilý stejně jako ty mimina, pro který budeš šít.

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 15.11.18 19:05

Chtěla jsem ti napsat SZ, ale jaksi anonymnímu to nejde, tak se zeptám tady a ty si rozmysli, jestli a jak mi odpovíš :)
Zajímalo by mě, jak to chceš dělat, aby sis vydělala aspoň nějakou rozumnou sumu? Třeba na nájem a něco navíc. Minimálně ze zacatku jsem na všechno sama, do toho dvě děti. Takže siju, když spí nebo si pěkně hrajou, vždycky max půl hodiny v kuse. Tak toho moc nestihnu, tudíž toho ani moc neprodam. Dokud prodávám jen na netu, tak je to v pohodě, prostě tam hodím to, co mám, případně usiju na objednávku, když mám. Ale s kamennou prodejnou tohle nejde. Tam musí být zboží vystavené, už ušité a to ve velkém množství. To nemám šanci sama našít ani za rok. Na zaměstnance teď fakt nemám a ještě hodně dlouho mít nebudu, mkzna nikdy :). Napadá mě jedině šít a šít a neprodávat, pak to dát do té prodejny a průběžně, dle odkupu šít dál. Ale to zas nic nevydelam, abych si tu prodejnu mohla vubec otevřít. A abych zjistila, o jaké zboží a jestli vůbec je zájem. No matlám se v tom, tak bych byla rada za nějaký postřeh, radu anebo zkušenost. Díky.

Lenka_Hal
Kelišová 5702 příspěvků 15.11.18 19:40

Co treba „Strigi“…z la­tinskeho jmena pro sovy. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:52

@Lenka_Hal to je moc pěkné :palec: vážně se mi to líbí :srdce: :srdce:

dyňa
Kecalka 282 příspěvků 15.11.18 22:12

Taky me napadly latinske nazvy,treba vyr velky je Bubo Bubo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >