Kolega v práci

Anonymní
14.11.18 11:28

Kolega v práci

Ahoj. Dam radši anonym… pracuji v MŠ jako asistent pedagoga. Od jistého datumu kdy jedna p. Uc odešla na mateřskou k nám přišla na třídu jiná paní učitelka. V ms byla už predtim přišla z jiné třídy.. ale já s ni mám problém.. nebo nejspíš ona semnou.. když jsem tu s tou druhou nebo s oběma vše je ok problém je když jsem tu s ni sama. Mám vedle ni pocit ze mi neustále naznačuje ze ona je něco víc než já musím dělat práci jen kterou mi zada ona nemůžu přijít s jiným nápadem nikdy neudělá nic alespoň trosku podle mě kolikrát jen mlčí když na ni mluvím děla ze mě neslyší i když vím ze mě slyší.. od děti mi je schopna říct když u nich stojím a něco řeším ať jdu pryč ze jim chce něco říct.. nebo když chci něco udělat rekne mi ať ji to dam ze to udělá ať jdu třeba umejt kelímky.. proste věcně naznačuje ze jsem tu jen na ty práce co ona dělat nemusí a nemám se plect do její.. přitom jsem tu taky na práci s dětmi pro ty pomalejší atd.. nebo mi věcně opakuje co mám jít udělat řeknu jdu na záchod a ona mi rekne dojdi si teď na záchod. Proste jakoby potřebovala někomu rozvazovat. s druhou takový problém nemám jen pak nemám na to znovu přijít s nápadem když jsme tu všichni tři a vím jaká je.. před ni to až tak nedělá jen když jsme hlavně sami.. vím ze nepomůže si sní promluvit zkoušela jsem ji to naznačit ale je proste taková jiná.. nevím jestli dojít za nadrizenou nechci vypadat jako slepice.. proto píšu sem na názor všem moc děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17334
14.11.18 11:50

A ten kolega slibovany v nadpise tam figuruje kde presne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19415
14.11.18 11:56

No, to je o lidech. Asistent pedagoga je profesně pod vystudovanou učitelkou a ne každý zvládne přistupovat k druhému jako k profesně rovnocenemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.18 11:56

@warita
Když s někým pracuji na stejném místě tak to není kolega?

• Citovat
  • Nahlásit
19415
14.11.18 11:57

@warita jsi čekala nějaké vztahové romány, vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19415
14.11.18 11:58
@Anonymní píše:
@warita

Pokud je to muž, tak to kolega je, žena je snad kolegyně, je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.18 11:59
@Anonymní píše:
@warita

Pokud je mužského rodu, tak ano. Pokud ženského - je to kolegyně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17334
14.11.18 11:59
@Anonymní píše:
@warita

vyrozumela jsem, ze je zenskeho pohlavi? Takze ne, neni to kolega, je to kolegyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
14.11.18 12:01

Něco podobného už někdo řešil. Jsi asistent pedagoga, ona je pedagog :nevim: s tím nic moc neuděláš. Jestli se chceš víc realizovat (s nápady apod.), zkus si udělat dálkově učitelku v MŠ. :nevim: tohle asi jinak nevyřešíš, promluvit si s ní přímo, asi ti řekne totéž, co jsem napsala.
Nebo se rozhoupej a nadhazuj nápady opakovaně, když jste všechny 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
14.11.18 12:02
@Cuddy píše:

si pis.

Vzdyt je to jako pres kopirak:

Holkyyyy, jdu si k vam vylit srdicko. Po 7 letech jsem zacala po matersky chodit do prace. Doma to s manzelem uz delsi dobu nefunguje, ale o tom tady nechci mluvit. Potkala jsem uzasneho kolegu v praci a silene si rozumime. Ta chemie, to nebylo ani s manzelem. A ted co mam delat? Nechci detem nicit rodinu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
14.11.18 12:02
@Cuddy píše:

Ja taky… A jsem celkem zklamaná… Ale co uz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
14.11.18 12:05

@Kamkam taky jsem se těšila ma nějakou zápletku, ale co už :nevim: :mrgreen:

Nicméně k tématu - ano, tvá pozice se jmenuje asistentka pedagoga, asistujes mu. Nejsi pedagog. Kdybys byla asistentka ředitele, taky nerozhodujes.

Pokud nejsi spokojena, dodelej si dálkove VS a bud pedagog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.18 12:08

@Kamkam
Jenže já mám v popisu práce se do těch věci se zapojovat a zapojují se rada druhá kolegyně to po mě vyžaduje a je rada .. navíc pracuji napr s vietnamcema je to zase moje práce a oné mě nenechá připravit ani tohle..

• Citovat
  • Nahlásit
1837
14.11.18 12:09

@eliskaj určitě trik, jak sem dostat víc odpovědí :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
14.11.18 12:11

@Kamkam cítím se oklamána :,( :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat