Práce v Hurghadě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KarolinaLandova
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 16:15
Práce v Hurghadě

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenost, nebo neznáte někoho kdo má zkušenost s prací v Hurghadě. Nechci klasickyho animatora. Lákal by mě obchod Mango či Terranova :-) zajímá mě jak to tam funguje a jaké jsou peníze a tak :-) děkuji :-)

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 13.11.18 16:28

A ty umíš jejich řeč nebo jak tě tohle napadlo?

Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 13.11.18 16:29

ty máš bujnou fantazii teda, určitě tam na tebe čekají s otevřenou náručí :mrgreen: maximálně tě nějaký hned bude chtít sbalit.. víš proč.. :))
když už do takové země tak třeba letuška

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 13.11.18 16:34

Tak vcil co by ne, zkusit se to muze. Naprikjlad jak jsme byli tento rok na Krete, tak doslova v kazdem obchode mela majitelka/majitel prodavacku, ktera mluvila polsky nebo ukrainsky. Prvni 2-3 obchody me zarazily, ty dalsi uz ne. Zrejme je majitele najimaji, aby komunikovali se slovanskymi zakazniky (az na to teda, ze polska prodavacka mi absolutne nerozumela a to jsem to dokonce spikovala polskymi slovy a domluva byla jako hluchy s nemym).

Ale to je vedlejsi. Dovedu si predstavit, ze mozna i v takove Hurgade hledaji nekoho do obchodu, kdo ovlada jazyky. Tak pokud umis velmi obstojne anglicky a rusky, sla bych do toho.

Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 13.11.18 17:40
@warita píše:
Tak vcil co by ne, zkusit se to muze. Naprikjlad jak jsme byli tento rok na Krete, tak doslova v kazdem obchode mela majitelka/majitel prodavacku, ktera mluvila polsky nebo ukrainsky. Prvni 2-3 obchody me zarazily, ty dalsi uz ne. Zrejme je majitele najimaji, aby komunikovali se slovanskymi zakazniky (az na to teda, ze polska prodavacka mi absolutne nerozumela a to jsem to dokonce spikovala polskymi slovy a domluva byla jako hluchy s nemym).Ale to je vedlejsi. Dovedu si predstavit, ze mozna i v takove Hurgade hledaji nekoho do obchodu, kdo ovlada jazyky. Tak pokud umis velmi obstojne anglicky a rusky, sla bych do toho.

Stejná zkušenost. Ukrajinky, Polky…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 13.11.18 17:41

S touhle prací zkušenost nemám, ale bydlela jsem tam asi rok. Nebylo to špatný 8) Jen si dej bacha na sladký řečičky místních playboyů :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 13.11.18 17:51
@KarolinaLandova píše:
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenost, nebo neznáte někoho kdo má zkušenost s prací v Hurghadě. Nechci klasickyho animatora. Lákal by mě obchod Mango či Terranova :-) zajímá mě jak to tam funguje a jaké jsou peníze a tak :-) děkuji :-)

Terranova v Hurgadě, už tam běžím pro kvalitní ohoz :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 13.11.18 17:52
@Kaileee píše:
ty máš bujnou fantazii teda, určitě tam na tebe čekají s otevřenou náručí :mrgreen: maximálně tě nějaký hned bude chtít sbalit.. víš proč.. :))
když už do takové země tak třeba letuška

nebo hééérečka :lol:

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 13.11.18 18:42
@sladke-mameni píše:
S touhle prací zkušenost nemám, ale bydlela jsem tam asi rok. Nebylo to špatný 8) Jen si dej bacha na sladký řečičky místních playboyů :mrgreen:

to se obavam uz stalo, proc jinak by si tam chtela najit praci…?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 13.11.18 21:54
@warita píše:
to se obavam uz stalo, proc jinak by si tam chtela najit praci…?

:think: to máš asi pravdu. No kdo chce kam..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >