Dělali byste takovou práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:25
Dělali byste takovou práci?

Jedná se o práci na dohodu, jen tedy 2-3hodiny denně, ale každý den. Buď velmi pozdě večer nebo brzy ráno. Neznám víkendy a svátky. Když bych chtěla volno musím říct dopředu aby se stihl sjednat záskok, zatím jsem si volno nebrala, „šetřím“ si ho na chřipkové období :mrgreen:. Jsem tam kazdý den už pár měsíců. Doteď jsem si vydělala za ten celý měsíc okolo 9000,– teď mi stáhly peníze a nemám ani 8000,–. Nechci specifikovat o co se jedná a kolik beru, aby mě tu někdo nepoznal, ale práce je to Dělnicka (nikoliv sezení v kanclu, fyzicky namáhavější, ale zase nic hrozného). Nemám vůbec srovnání, proto se ptám tady: dělal by něco takového někdo z vás? Prostě být každý den buď velmi brzy ráno či pozdě do noci v práci za tyhle peníze? Po tom co mi je stáhli to nějak přehodnocuji… doma mám děti, které ještě potřebují hlídání… Děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 13.11.18 16:27

Nedělala bych s takovou pracovní dobou

warita
Echt Kelišová 8418 příspěvků 13.11.18 16:30

to je tvuj jediny prijem?

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 13.11.18 16:30

Tak asi záleží na více okolnostech. Pokud bych takovou práci měla 5 minut od baráku a stíhala ji, když bude doma manžel a pohlídá deti a neměla bych jiné možnosti zaměstnání, tak bych ji brala. Těžko říct jaké máš jiné možnosti :nevim:

Uživatel je onlineKaileee
Kecalka 426 příspěvků 13.11.18 16:33

takovou bych určitě nebrala, ani žádnou jinou kde nejsou víkendy volné

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18740 příspěvků 13.11.18 16:36
@Anonymní píše:
Jedná se o práci na dohodu, jen tedy 2-3hodiny denně, ale každý den. Buď velmi pozdě večer nebo brzy ráno. Neznám víkendy a svátky. Když bych chtěla volno musím říct dopředu aby se stihl sjednat záskok, zatím jsem si volno nebrala, „šetřím“ si ho na chřipkové období :mrgreen:. Jsem tam kazdý den už pár měsíců. Doteď jsem si vydělala za ten celý měsíc okolo 9000,– teď mi stáhly peníze a nemám ani 8000,–. Nechci specifikovat o co se jedná a kolik beru, aby mě tu někdo nepoznal, ale práce je to Dělnicka (nikoliv sezení v kanclu, fyzicky namáhavější, ale zase nic hrozného). Nemám vůbec srovnání, proto se ptám tady: dělal by něco takového někdo z vás? Prostě být každý den buď velmi brzy ráno či pozdě do noci v práci za tyhle peníze? Po tom co mi je stáhli to nějak přehodnocuji… doma mám děti, které ještě potřebují hlídání… Děkuji za názory

Ne, rozhodně ne. Ale já si můžu svou práci vybírat.

Taače
Kecalka 433 příspěvků 13.11.18 16:37

Tak vychází to na nějakých 128/hod čistého zhruba, to není špatné. Pokud bych to měla kousek pěšky a nevyžadovalo by to na tu chvilku nějakou úpravu (jakože bys byla mezi lodma, kde musíš reprezentovat), tak s radostí. Jestli ale dojíždíš nebo se musíš nějak víc připravovat, tak bych na to prděla.

warita
Echt Kelišová 8418 příspěvků 13.11.18 16:40

Je to rzhodne lepsi (asi), nez co se tu objevil tuhle inzerat, ze nabizi praci v kavarne 100-120Kc na hodinu v hrubem. To jsem koukala jako blazen. Prej brigada, tak co se divim.

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 13.11.18 16:44
@warita píše:
Je to rzhodne lepsi (asi), nez co se tu objevil tuhle inzerat, ze nabizi praci v kavarne 100-120Kc na hodinu v hrubem. To jsem koukala jako blazen. Prej brigada, tak co se divim.

Jo to si pamatuju Bistro HomeOffice/Fru­itissimo :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:44

Manžel dělá na směny,takže podle toho jakou má směnu jdu já buď ráno nebo večer. Jinak jsem na rodičovské. Za těch +- 9000,– mi přišlo,že se to vyplatí. Ale teď když mi ubrali peníze se mi to moc nelíbí. Zajímalo mě,jestli by to dělal i někdo jiný. Co tak pozoruji okolo sebe ,moc lidí by to dlouho nevydrželo…

Kriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 13.11.18 16:45

Ne nedělala bych nic, kde musím být úplně každý den. To si pak člověk nemůže ani na víkend odpočinout :nevim: navíc kdyby mi snižovali peníze a práce byla pořád stejně tak bych na to kašlala 2×

warita
Echt Kelišová 8418 příspěvků 13.11.18 16:46
@Anonymní píše:
Manžel dělá na směny,takže podle toho jakou má směnu jdu já buď ráno nebo večer. Jinak jsem na rodičovské. Za těch +- 9000,– mi přišlo,že se to vyplatí. Ale teď když mi ubrali peníze se mi to moc nelíbí. Zajímalo mě,jestli by to dělal i někdo jiný. Co tak pozoruji okolo sebe ,moc lidí by to dlouho nevydrželo…

Ja bych si zkusila dupnout, at mi pridaj, nebo taky skoncim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:46
@warita píše:
Je to rzhodne lepsi (asi), nez co se tu objevil tuhle inzerat, ze nabizi praci v kavarne 100-120Kc na hodinu v hrubem. To jsem koukala jako blazen. Prej brigada, tak co se divim.

A jaká práce? Jako obsluha?

warita
Echt Kelišová 8418 příspěvků 13.11.18 16:51
@Anonymní píše:
A jaká práce? Jako obsluha?

byla to takova vsehochut, uklid, vypomoc s roznasenim napoju a tak. Podivej, kdyz ti napisou 100-120, tak realne pocitej s tim, ze budes dostavat 100 hrubeho. A urcite to nebude v takovych hodinach, aby se to dalo vykryt s manzelovyma smenama. Vlastne ani nevim, jak by to melo v praxi fungovat. Leda pro matky na materske, ktere maji treba dite dopoledne ve skolce, tak si odskoci privydelat a pak pro dite do skolky, protoze kdo by jim to dite v te dobe pohlidal?

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 13.11.18 16:51

3 hodiny denně? 8 tisíc za to se vám zda málo? Ty Jo před par lety jsem brala 10 000 za plný úvazek , takze tyhle prachy jsou úžasný za tu pracovní dobu . Co to je 2 hodky denně

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >