Práce na doma, plnění obálek?

28
14.11.18 08:48

Práce na doma, plnění obálek?

Ahoj, má někdo zkušenosti s prací na doma, konkrétně plnění obálek? Píšou, že zašlou materiály zdarma, že bude vše podloženo smlouvou a podobně. Děkuji za zkušenosti… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15145
14.11.18 09:01
@Nazly píše:
Ahoj, má někdo zkušenosti s prací na doma, konkrétně plnění obálek?

Jistěže. Zkušeností na tomto situ najdete milión: https://www.emimino.cz/hledani/?…

@Nazly píše:
Píšou, že zašlou materiály zdarma, že bude vše podloženo smlouvou a podobně.

Píšou? Kdo to píše? Hledejte zkušenosti s konkrétní osobou!

Zkušeností zde najdete tuny, ale ještě jsem nečetl o nabídce „práce na doma - plnění obálek“, která by nebyla podvodnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
14.11.18 10:05

@Nazly tak pokud nechtějí předem nějaké zálohy za ten materiál a nabízí smlouvu mělo by to být v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
14.11.18 10:34

Já na takové přivýdělky nevěřím, ale zaručeně fungují dotazníky na populace.cz. sice to není moc, ale za rok dobrá tisícovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
14.11.18 10:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
14.11.18 10:39

Hlavně, že píšou žádné poplatky předem :lol: ale hned u registrace chtějí skoro 1000 :mrgreen: tak to neeee… Nicméně děkuji za názor. Zkusím něco jiného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
14.11.18 10:43

@Nazly přeju hodně štěstí,dalo by se říct že jsem projela (všechny) takové nabídky a vždy velká záloha :lol: ale pokud jsi šikovná třeba přes pc nebo nějaké zaměření zkus stránku www.indeed.cz zaregistruj dej podmínku práe z domu a denně ti příjde docela dost nabídek, já tak našla super práci z domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15145
14.11.18 12:16
@Nazly píše:
http://www.obalky-doma.cz/?…

Tady máš obchodní podmínky:

http://www.obalky-doma.cz/podminky.php

V nich čtu, že provozovatelem je Tomáš Velcl, tak hledej zkušenosti s Tomášem Velclem.

Píše o sobě, že není podvodník. Ještě jsem neslyšel o podvodníkovi, který by inzeroval, že je podvodník. :lol:
@Nazly píše:
Hlavně, že píšou žádné poplatky předem :lol: ale hned u registrace chtějí skoro 1000 :mrgreen: tak to neeee… Nicméně děkuji za názor. Zkusím něco jiného :)

Vážně? Ty bys nebyla zaměstnanec, ale „spolupracovník“ a v bodě 5) obchodních podmínek čtu, že:

1. Spolupracovník hradí částku 990,– Kč vč. DPH předem na účet provozovatele, a to převodem, poštovní poukázkou typu A či vkladem v UniCredit Bank. Poštovné a balné je již zahrnuto v ceně. Provozovatel je plátcem daně z přidané hodnoty, daňový doklad vystaví po uhrazení platby a na vyžádání jej zašle spolupracovníkovi v elektronické podobě.

Jestli máš zbytečných 990, Kč, tak směle do toho!  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Potvorka158
14.11.18 21:38
@brumi píše:
@Nazly přeju hodně štěstí,dalo by se říct že jsem projela (všechny) takové nabídky a vždy velká záloha :lol: ale pokud jsi šikovná třeba přes pc nebo nějaké zaměření zkus stránku www.indeed.cz zaregistruj dej podmínku práe z domu a denně ti příjde docela dost nabídek, já tak našla super práci z domu

a co je to za prace? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
128
14.11.18 22:30
@pocker píše:
Já na takové přivýdělky nevěřím, ale zaručeně fungují dotazníky na populace.cz. sice to není moc, ale za rok dobrá tisícovka.

to je hodne malo.to ani nestoji za to takova almuzna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
15.11.18 06:15

@Potvorka158 administrativní pracovnice/sekratářka, jak se komu líp říká,ale dělám hodně přes tel a pc, na to že mám jen zš super práce,spíš jsem čekala po md max někde supermarketu nebo úklid,tady pěkně v teple z domu,půl úvazek takže dost času na děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Potvorka158
15.11.18 10:11
@brumi píše:
@Potvorka158 administrativní pracovnice/sekratářka, jak se komu líp říká,ale dělám hodně přes tel a pc, na to že mám jen zš super práce,spíš jsem čekala po md max někde supermarketu nebo úklid,tady pěkně v teple z domu,půl úvazek takže dost času na děti

A co financ e vyplati se to? Tak to mas upne sk ele toto :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
6837
15.11.18 13:53

@Potvorka158 Sedmičku na cestě jen tak nenajdu za 4 hod,to jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.18 14:38

Plnění obálek určitě nedoporučuji, jedná se o podvod!

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat