Práce na doma, plnění obálek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nazly
Povídálka 27 příspěvků 14.11.18 08:48
Práce na doma, plnění obálek?

Ahoj, má někdo zkušenosti s prací na doma, konkrétně plnění obálek? Píšou, že zašlou materiály zdarma, že bude vše podloženo smlouvou a podobně. Děkuji za zkušenosti… :mrgreen:

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 13733 příspěvků 14.11.18 09:01
@Nazly píše:
Ahoj, má někdo zkušenosti s prací na doma, konkrétně plnění obálek?

Jistěže. Zkušeností na tomto situ najdete milión: https://www.emimino.cz/hledani/?…

@Nazly píše:
Píšou, že zašlou materiály zdarma, že bude vše podloženo smlouvou a podobně.

Píšou? Kdo to píše? Hledejte zkušenosti s konkrétní osobou!

Zkušeností zde najdete tuny, ale ještě jsem nečetl o nabídce „práce na doma - plnění obálek“, která by nebyla podvodnou.

Kriss Tina
Kelišová 5937 příspěvků 14.11.18 10:05

@Nazly tak pokud nechtějí předem nějaké zálohy za ten materiál a nabízí smlouvu mělo by to být v pořádku.

pocker
Kecalka 107 příspěvků 14.11.18 10:34

Já na takové přivýdělky nevěřím, ale zaručeně fungují dotazníky na populace.cz. sice to není moc, ale za rok dobrá tisícovka.

Nazly
Povídálka 27 příspěvků 14.11.18 10:35

http://www.obalky-doma.cz/?…

Nazly
Povídálka 27 příspěvků 14.11.18 10:39

Hlavně, že píšou žádné poplatky předem :lol: ale hned u registrace chtějí skoro 1000 :mrgreen: tak to neeee… Nicméně děkuji za názor. Zkusím něco jiného :)

brumi
Kelišová 6538 příspěvků 14.11.18 10:43

@Nazly přeju hodně štěstí,dalo by se říct že jsem projela (všechny) takové nabídky a vždy velká záloha :lol: ale pokud jsi šikovná třeba přes pc nebo nějaké zaměření zkus stránku www.indeed.cz zaregistruj dej podmínku práe z domu a denně ti příjde docela dost nabídek, já tak našla super práci z domu

eumedon
Extra třída :D 13733 příspěvků 14.11.18 12:16
@Nazly píše:
http://www.obalky-doma.cz/?…

Tady máš obchodní podmínky:

http://www.obalky-doma.cz/podminky.php

V nich čtu, že provozovatelem je Tomáš Velcl, tak hledej zkušenosti s Tomášem Velclem.

Píše o sobě, že není podvodník. Ještě jsem neslyšel o podvodníkovi, který by inzeroval, že je podvodník. :lol:
@Nazly píše:
Hlavně, že píšou žádné poplatky předem :lol: ale hned u registrace chtějí skoro 1000 :mrgreen: tak to neeee… Nicméně děkuji za názor. Zkusím něco jiného :)

Vážně? Ty bys nebyla zaměstnanec, ale „spolupracovník“ a v bodě 5) obchodních podmínek čtu, že:

1. Spolupracovník hradí částku 990,– Kč vč. DPH předem na účet provozovatele, a to převodem, poštovní poukázkou typu A či vkladem v UniCredit Bank. Poštovné a balné je již zahrnuto v ceně. Provozovatel je plátcem daně z přidané hodnoty, daňový doklad vystaví po uhrazení platby a na vyžádání jej zašle spolupracovníkovi v elektronické podobě.

Jestli máš zbytečných 990, Kč, tak směle do toho!  :lol:

Potvorka158
Povídálka 28 příspěvků 14.11.18 21:38
@brumi píše:
@Nazly přeju hodně štěstí,dalo by se říct že jsem projela (všechny) takové nabídky a vždy velká záloha :lol: ale pokud jsi šikovná třeba přes pc nebo nějaké zaměření zkus stránku www.indeed.cz zaregistruj dej podmínku práe z domu a denně ti příjde docela dost nabídek, já tak našla super práci z domu

a co je to za prace? :kytka:

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 14.11.18 22:30
@pocker píše:
Já na takové přivýdělky nevěřím, ale zaručeně fungují dotazníky na populace.cz. sice to není moc, ale za rok dobrá tisícovka.

to je hodne malo.to ani nestoji za to takova almuzna

brumi
Kelišová 6538 příspěvků 15.11.18 06:15

@Potvorka158 administrativní pracovnice/se­kratářka, jak se komu líp říká,ale dělám hodně přes tel a pc, na to že mám jen zš super práce,spíš jsem čekala po md max někde supermarketu nebo úklid,tady pěkně v teple z domu,půl úvazek takže dost času na děti

Potvorka158
Povídálka 28 příspěvků 15.11.18 10:11
@brumi píše:
@Potvorka158 administrativní pracovnice/se­kratářka, jak se komu líp říká,ale dělám hodně přes tel a pc, na to že mám jen zš super práce,spíš jsem čekala po md max někde supermarketu nebo úklid,tady pěkně v teple z domu,půl úvazek takže dost času na děti

A co financ e vyplati se to? Tak to mas upne sk ele toto :potlesk:

brumi
Kelišová 6538 příspěvků 15.11.18 13:53

@Potvorka158 Sedmičku na cestě jen tak nenajdu za 4 hod,to jde

MartinaMC
Povídálka 49 příspěvků 15.11.18 14:38

Plnění obálek určitě nedoporučuji, jedná se o podvod!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >