Hledá se šikovná sekretářka

14.11.18 14:17

Hledá se šikovná sekretářka

Ahoj děvčata, píšu za známé, co hledají šikovnou a milou sekretářku v Praze. To opravdu neexistuje spolehlivá pracovitá holka se SŠ, kterou by bavila kancelář? Trochu se tam i organizují semináře a konference, je to pestré. Je to smlouva za mateřskou. Obyčejná poctivá práce od 8:30 do 16:30 h, milí lidé, slušné chování. Ideálně zkušenost s administrativou (objednávky, faktury, telefonování, maily, pošta). Pošlu když tak link na inzerát (jo a o téhle mé náborové akci na emiminu neví, logicky, tak jako že nic :-))) Jsou to sympaťáci, prostě bych jim přála někoho fajn…

Příspěvek upraven 14.11.18 v 16:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
844
14.11.18 14:20

Prosim do vzkazu link, diky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
14.11.18 14:24

@modradorota Škoda že Praha, bydlím v Ově :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
14.11.18 14:25
@modradorota píše:
Ahoj děvčata, píšu za známé, co hledají šikovnou a milou sekretářku do redakce malého nakladatelství v Praze. To opravdu neexistuje spolehlivá pracovitá holka se SŠ, kterou by bavila kancelář? Trochu se tam i organizují semináře a konference, je to pestré. Peníze rozumné, nevím, ale třeba 25 tis. (možná trochu víc u zkušených, ale fakt přesně nevím). Je to smlouva za mateřskou. Obyčejná poctivá práce od 8:30 do 16:30 h, milí lidé, slušné chování. Ideálně zkušenost s administrativou (objednávky, faktury, telefonování, maily, pošta). Hlásí se jim strašný paka nebo holky co chtějí 40 tisíc a kladou si jednu podmínku za druhou… pošlu když tak link na inzerátPříspěvek upraven 14.11.18 v 14:21

Takže už je to zase sekretářka? Za nás se říkalo asistentka podnikatele. Asi jsem zaspala dobu. Díky za info. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.18 14:29

@tininas teď jsem koukala na inzerát a máš pravdu, je to asistentka (jsem stará škola no :-) posílám link

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
14.11.18 14:34

no ono 25 hrubého na Prahu není žádné terno, možná proto se jim tam hlásí paka… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.18 14:40

@Hanka1 jako asi to nebude nejlepší superkariérní pozice, ale upřímně, za to, že ta holka v podstatě má být jen milá a odnést dopis na poštu (přeháním, ale chápeš), nemusí mít angličtinu a ekonomku

Příspěvek upraven 14.11.18 v 15:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6838
14.11.18 14:50

No hele, skoro přemýšlím, jestli by se mi nevyplatilo dojíždět, po dálnici jsem tam za hoďku :D Akorát batole mi brání v rozletu :) Tak aspoň přeju úspěšné hledání, já bych takovou práci po RD brala hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
14.11.18 14:58
@modradorota píše:
@Hanka1 jako asi to nebude nejlepší superkariérní pozice, ale upřímně, za to, že ta holka v podstatě má být jen milá a odnést dopis na poštu (přeháním, ale chápeš), nemusí mít angličtinu a ekonomku, jako to není na 30-40 tisíc… to jsem neměla v Praze ani já po VŠ a 15 letech praxe…

Oni si musí do toho inzerátu dobře specifikovat, co to je za práci a co opravdu chtějí, aby uměla a zda má mít praxi a kolik let minimálně.
Moc holek po škole není dost šikovných na práci, která je hodně samostatná.

25.000,– není pro zkušenou dost (na Prahu).
Pro nezkušenou ano, ale pak je také třeba uvést, že jde o nenáročnou práci, kterou si nebudou nosit domů a dělat po večerech. Jak přesčasy, apod. - pak to zajímá matky, co mají děti ve školce, jestli stihnou dítě umístit a vyzvednout.

Sekretářky v Praze sice berou 35-40.000,– ale jsou zkušené a jejich práce je více asistentka než sekretářka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.18 15:03

@LaPaloma souhlas se vším

• oni tam mají, že je to práce vhodná pro absolventy, takže za mě ok. Práce je to velmi pohodová, ale to tam tedy napsáno nemají, což taky chápu, aby byl někdo vůbec ochoten pohnout prstem :-))))
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
14.11.18 15:16

@modradorota sice ses na to neptala, ale 25k v Praze je fakt málo a nedivím se, že ty „spolehlivé pracovité sekretářky“ hledají štěstí jinde. Tolik se platilo před hodně hodně lety…

• Citovat
  • Nahlásit
7188
14.11.18 15:19

@modradorota Moje zkušenost je obdobná. I lidé bez praxe se SŠ chtěli za pozici firemní recepční 40 tis.
Nakonec jsem vyřešil čipernou čerstvou důchodkyní a funguje super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
14.11.18 15:23
@modradorota píše:
@Hanka1 jako asi to nebude nejlepší superkariérní pozice, ale upřímně, za to, že ta holka v podstatě má být jen milá a odnést dopis na poštu (přeháním, ale chápeš), nemusí mít angličtinu a ekonomku, jako to není na 30-40 tisíc… to jsem neměla v Praze ani já po VŠ a 15 letech praxe…

Pak ale nehledáte sekretářku… Známí si neumí napsat inzerát a pak se diví, že lidé chtějí 40k. Tohle vypadá, že hledají recepční

• Citovat
  • Nahlásit
9266
14.11.18 15:24

Práce pro absolventy pro mně znamená, že tam nemám psát, když chci peníze. A taky, že chtějí mládě, které si vycvičí.
Zajímavé je, že si absolventi říkají o částky ke 40 tisícům, to bych se snad bála i dnes, a to mám praxi 20 let.
Jelikož bych asi musela během pohovoru přiznat existenci dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.18 15:26

@Lalelale koukám, že jsem fakt naivní… přes 30 mají mít podle mě odborníci a ne absolventi obchodní školy třeba, mě to fakt nepřijde adekvátní… hlavně ale fakt nevím tu částku, jen jsem to vyvodila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat