Jak si přivydělat doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michaelas811
Nováček 1 příspěvek 16.11.18 09:31
Jak si přivydělat doma

Dobrý den ;) hledám všude možně po internetu nějaké domácí práce na přivýdělek… například obálky, propisky atd.. ale na všechno co jsem narazila tak to je buď podvod a nebo chtějí vstupní poplatek :nevim:… nemáte nějaké zkušenosti prosim? Už jsem zoufalá :( nebo mě napadlo výroba domácí marmelády atd atd… ale to nevím jak začít. Předem dekuju za každou radu ???? :kytka:

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 16.11.18 09:36

Teď před vánoci můžeš třeba péct cukroví na zakázku. Ale přiznám se že netuším jak to je, když chceš nabízet doma dělané jídlo k prodeji :think: já peču jenom pro známé. Jinak cokoliv umíš, plést, háčkovat, šít, ale když to budeš chtít ve velkém bude třeba ŽL. Já zkoušela to kompletování věcí, ale člověk by na tom nechal ruce a veškerý volný čas za pár korun.

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 16.11.18 09:37

Milion stejných témat pořád dokola :roll: :roll: :roll:

https://www.emimino.cz/…doma-333958/

vannilka
Stálice 54 příspěvků 16.11.18 09:38

Bohuzel nemam nic konkretniho. Holky zde doporucovaly treba žehlení nebo uklid s dítetem.
https://www.jobs.cz/rpd/1324694172/?…
https://comdataczech.jobs.cz/detail/?…
 https://mall.jobs.cz/zc/?…

Nebo doučování, vyzvedávání dětí ze školy/kroužků. Roznos letáků…

Ty marmelády můžete přes fler.cz …

Držím palce!

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 16.11.18 10:38

Mně se osvědčilo jedině psaní článků. Žádné kompletace (podvody) ani prodeje všeho možného přes katalogy (neumím to a dělat to nechci). Takže jediná moje pozitivní zkušenost a s tím spojené drobné výdělky je psaní.

Astyna88
Kecalka 255 příspěvků 16.11.18 10:49

Těch možností je plno, ale spíše záleží na tvé osobnosti. Mám kamarádku, obě děláme pro Essens distributorky (nejen) parfémů, já nejsem taková huba jako ona, neumím oslovovat cizí lidi a spíš jsem parfémy kupovala pro sebe. Ona se za ten rok vyšoupla hoodně vysoko, má pod sebou desítky holek a vydělává jí to víc než bere rodičák. Co jsem se s ní bavila, tak už skoro nepracuje, jen podporuje svůj tým - klasický mlm - a za to jí chodí provize, kolem vánoc se to asi přehoupne k dvaceti tisícům :nevim: Pokud jsi ale jako povaha já, která spíš chce něco sama tvořit, lidem spíš nic nenabízet, tak je dobrý i mystery shopping (kde jen kontroluješ např. dobu spotřeby jídla v obchodech, nebo přístup personálu vytyčené prodejny), rozdávání letáčků (kdy máš s sebou i kočárek), ochutnávky a testování kosmetiky (dostaneš vzorky, + peníze v řádech stokorun), pokud jsi manuálně zručná, tak se dá i něco uplést, uháčkovat (já jsem takhle prodala pár šátků nebo kardiganů, hračky mi nejdou, deky se taky hodně berou do kočárků…).

U jídla netuším, tam bys asi ani moc nevydělala, protože budeš mít muset solidní kvalitní bio potraviny, jinak si to spíš každý udělá doma sám. Vyzkoušej, uvidíš a když se něco chytne, tak žl není problém - pokud máš rodičovský příspěvek, neplatíš zálohy a daň jen pak z výdělků procentuelně…Hodně štěstí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >