Nemoci kůže morčat

1672
19.4.17 12:56

To je plisen.Sup k vetovi pro sampon a bacha at to nepochytate od nej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.17 13:05

Děkuju moc 8o :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
19.4.17 13:10

Ano bezte k vet. Nejspis plisen. Bacha, muze to chytnout i clovek a tezko se toho zbavuje. Takze dukladne cistit ruce:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
19.4.17 13:40

Taky to mělo moje morče a byla to plíseň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 14:17

Tohle je plíseň, bez veterináře se toho těžko zbavíte. Naše morčata občas mívají všenky - mám podezření, že ze sena (máme domácí, uskladněné na staré půdě). Jednou za čas jim kapnem za uši Stronghold a je klid. Ale všenky jsou člověku neškodné, plíseň nebo svrab je horší. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
19.4.17 14:25
@Kočičí duše píše:
Tohle je plíseň, bez veterináře se toho těžko zbavíte. Naše morčata občas mívají všenky - mám podezření, že ze sena (máme domácí, uskladněné na staré půdě). Jednou za čas jim kapnem za uši Stronghold a je klid. Ale všenky jsou člověku neškodné, plíseň nebo svrab je horší. :?

Svrab je taky v poho. Plisen je pruser.Ted jsem resila 3 mesice????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 16:20
@Lucie66 píše:
Svrab je taky v poho. Plisen je pruser.Ted jsem resila 3 mesice????

Nám se to naštěstí ještě nestalo - a doufám, že nestane. Máme 4 morčata a nevím jak bysme to řešili s karanténou, tolik klecí nemáme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
19.4.17 16:26
@Kočičí duše píše:
Nám se to naštěstí ještě nestalo - a doufám, že nestane. Máme 4 morčata a nevím jak bysme to řešili s karanténou, tolik klecí nemáme :nevim:

Karantenu neresim nijak.Mam asi 16 norcat. Nikdy si to mezi sebou neprenesli????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
20.4.17 16:16

Plíseň je vážně svinstvo. Má sestra s tatou to chytli od naseho morcete. Sestra měla měsíc rudy flek přes celou tvář, jak tenisový míček, chudák. 3× jsme posilali vzorky na testování do laborky u veterináře, samozřejmě za to platili. Nakonec se nam morcatko nastesti vylecilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
20.4.17 17:13

Na morčecí plíseň dostanete u veterináře roztok, který se, myslím, ředí. Doporučuji přelít do malého rozprašovače a systematicky morčáka postříkat po celém těle nejen po chlupu, ale taky pod něj, tedy na kůži. Jeden drží, druhý postřikuje. Brouk bude hrozně pištět, ale je to pro jeho dobro!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama