Nemocná zase

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 14:39

Nemocná zase

Už jsem úplně zoufalá a myslím na nejhoří. Jsem už skoro měsíc nachlazená. :( pPed 3 týdny jsem byla nemocná. Rýma, bolest v krku a kašel, zvýšená teplota. Dostala jsem od dr antibiotika. Ty jsem dobralala a zlepšilo se to. Jenže za pár dnu zase hrozná rýma. Jenže ji mám zaraženou a nic pořádně nevysmrkám. Mám zalehlé uši, bolest kloubů a asi zvýšená teplota. Nepříjde mi to normální být pořád nemocná. Samozřejmě jsem googlila a úplně se vyděsila. Test na covid negativní. K dr se dostanu v úterý.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21891
31.10.21 14:52

Mám to měsíc starší syn také mladší tři neděle má to ted spousta známých a synovo spolužáků prostě to hodně řádí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
31.10.21 14:53

Zkus jít na ORL, tam ti možná pomůžou víc než obvoďačka. Hlavně si nech udělat výtěr, aby se případně antibiotika nasadila cíleně a zabrala správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 15:27

Dekuji. A na orl muzu bez zadanky?

• Citovat
  • Nahlásit
27828
31.10.21 15:34
@Anonymní píše:
Už jsem úplně zoufalá a myslím na nejhoří. Jsem už skoro měsíc nachlazená. :( pPed 3 týdny jsem byla nemocná. Rýma, bolest v krku a kašel, zvýšená teplota. Dostala jsem od dr antibiotika. Ty jsem dobralala a zlepšilo se to. Jenže za pár dnu zase hrozná rýma. Jenže ji mám zaraženou a nic pořádně nevysmrkám. Mám zalehlé uši, bolest kloubů a asi zvýšená teplota. Nepříjde mi to normální být pořád nemocná. Samozřejmě jsem googlila a úplně se vyděsila. Test na covid negativní. K dr se dostanu v úterý.

je to teď úplně běžné, já jsem byla nemocná měsíc - také jsem po týdnu dostala atb, po dalším týdnu se to zlepšilo, tak jsem šla do práce a první den v práci všechny příznaky nazpět - ještě jsem měla téměř 39 stupňů teplotu, tak znovu marod, znovu atb - celkem to trvalo měsíc, po 5 dnech v práci lehla dcera - byla doma 3 týdny, teď je nemocný i můj taťka - spousta lidí je nemocná a covid to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
31.10.21 15:52

Já ti rozumím..tenhle podzim je pro nás za trest. Od září se v pořád v něčem motame, já, manžel, 14 dní jsme měli klid. Teď aktuálně Covid, mám depku jako blázen. Z toho, že než budeme moct mezi lidi a do prace, budu skoro měsíc doma celkem a to mi teprve skončila zkusebka. Jakej si o mně asi musí v práci udělat obrázek. Depka z průběhu Covidu u mě a u syna, padá to na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
31.10.21 15:54

Ale lidi kolem nás bylo teď nemocných spousta a ani Covid to být nemusel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 16:58

• Citovat
  • Nahlásit
450
31.10.21 17:00
@Anonymní píše:

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 21:24

@stinga ano mam to úplně stejně. Zatim jsem mela 1× atb. V úterý chvi zajit k dr a poresit to. A delali vam crp nebo treba vyter nos a krk?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat