Nemocnice - Revers

58
18.11.19 03:26

Nemocnice-Revers

Ahoj lidi prosím vás mám na vás dotaz přítel byl v nemocnici a podepsal revers a tvrdí mi ze nechtěl čekat na papiry ze mu to pošlou emailem, přijde mě to divné… :? Jde to tak udělat nebo je to jen jeho výmysl dekuji za odpoved :think: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3175
18.11.19 05:40

Prijde mi to jako vymysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74821
18.11.19 06:07

Me uz posilali zpravu postou… Tedy nepodepisovala jsem revers, normalni propusteni, ale nestihali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
18.11.19 06:43

Je to blbost. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
18.11.19 08:19

A není to jedno? Nechtěl tam být, odešel, nechce papíry, nebude mít papíry. Je to chlap, stejně by asi zůstaly na věky pohozený někde v autě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.19 12:10

@Petula306 ptam se proto ze nejezdí vecne dom v patek nedojede dom z prase a vrací se dom až v sobotu nebo v nedeli! Jen si to chci ověřit! Vy to ale asi neznate, pěkný den den preji :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
18.11.19 12:20
@Maky97 píše:
@Petula306 ptam se proto ze nejezdí vecne dom v patek nedojede dom z prase a vrací se dom až v sobotu nebo v nedeli! Jen si to chci ověřit! Vy to ale asi neznate, pěkný den den preji :palec: ;)

je možné, že to byla vstřícná nemocnice a zprávu mu pošlou, běžná praxe to není, ale on když zprávu nechce, tak na ni prostě čekat nemusí, ani reverz podepsat nemusí, prostě se sebere a jde pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.19 13:14

@debra.morgan hezký den, a za jak dlouho by mu to došlo na email? jinak tvrdí že byl se slepakem a ma to nabehli dali mu 2 kapacky podepsal revers nevim co si mám o tom myslet jestli nám zase jen nelze :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
18.11.19 13:58
@Maky97 píše:
@debra.morgan hezký den, a za jak dlouho by mu to došlo na email? jinak tvrdí že byl se slepakem a ma to nabehli dali mu 2 kapacky podepsal revers nevim co si mám o tom myslet jestli nám zase jen nelze :zed:

netuším. tk mužeš zavolat do toho špitálu, že chceš vědět kdy tu zpravu mužete čekat, to nejsou osobni info, ani nemusis rikat jeho jmeno, rekni jen, že máš dotaz za jak dlouho to pošlou, a bud ti řeknou nějakou dobu nebo řeknou, že nic neposilaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11713
18.11.19 14:04

@debra.morgan pokud odejde bez podpisu, můžou to brát jako útěk, pojišťovna to neproplati? Můžou mu to dát k úhradě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.19 14:05

@debra.morgan a kdyby jsem se zeptala jestli u nich ležel tak by mi to asi nerekli ze? dekuji za odpověď :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
18.11.19 14:06

Chtělo by to podrobněji (a srozumitelněji! ) vysvětlit, proč v té nemocnici vlastně byl a na jakém oddělení…
Co se týče reversu, tak záleží na jeho chování. Většinou se to dělá tak, že nejdřív napíšou propouštěcí zprávu, kterou mu předají, a spolu s tím podepíše revers.
On ale de facto propouštěcí zprávu pro sebe nepotřebuje, důležité je, aby ji dostal jeho obvodní lékař - je možné, že mu to pak špitál nějak přepošle, ale moc pravděpodobně to nevidím. Pokud jste z malého města, kde je jedna nemocnice a všichni doktoři se znaj, tak tam je to pravděpodobnější.
Ale jestli se tam choval jako debil, naházel na sebe hadry a vypadnul jak hasič, tak logicky žádnou propouštěcí zprávu mít nemůže :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
18.11.19 14:08
@Maky97 píše:
@debra.morgan a kdyby jsem se zeptala jestli u nich ležel tak by mi to asi nerekli ze? dekuji za odpověď :hug:

No, pokud by ses zeptala takto, tak ne. Zkus se zeptat, jestli po něm na pokoji něco nezůstalo, že postrádáte mobil, brýle, klíče, apod. To by vyjít mohlo, ale moc od toho neočekávej - nic víc ti neřeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.19 14:48

@Mosie byl v sobotu v brně na úrazovce s podezření na slepák tam mu prej řekli že to ma rozběhle, dali mu 2 kapacky a v nedeli v poledne ze podepsal revers, nechtěl čekat na papiry tak mu údajně řekli že mu to pošlou emailem a s těma papírama pak k obvodakovi, Ale nevím jestli to takhle jde jestli to není vymysl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
18.11.19 15:52
@g.sandova píše:
@debra.morgan pokud odejde bez podpisu, můžou to brát jako útěk, pojišťovna to neproplati? Můžou mu to dát k úhradě?

nemyslim si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat