Nemocný bez teplot - syn 12 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 07.02.17 06:30
Nemocny bez teplot - syn 12 let

Dobré ráno, zdravim.
Syn 12 let měl včera zimnici, neni mu dobře, pokaslava, ma rýmu, no prostě asi nehaka chřipka, je to na něm vidět. Nedostavila se vsak zadna horečka.. :think: vcera mel 37 a 37,4 a to bylo vse, jenže to beru spíš jako normální teplotu. :nevim:
Mam hi vzit k lékaři? Docela me prave děsí, že horecku nemá, to preci znamena, ze se tělo brání, tak aby se mu to nezhoršilo.. :/
Znam případy kdy ma nedko svou normální teplotu kolem 35 a pri 37 uz hoří, ale syn mel vzdy kolem tech 36-37 tu svou normální.
Dekuji predem za odpovědi.

Reakce:

AliTad
Kelišová 5291 příspěvků 07.02.17 07:05

@rézi2 Já takto „prožívám“ většinu viróz nebo silnějších nachlazení. Snažila bych se ho spíš držet doma v teple než tahat po doktorech. A pomůže mi dát si před spaním opravdu horkou vanu, nevím, jestli tím se ta imunita nějak uměle nastartuje.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 07.02.17 07:08

To může znamenat, že bacil není tak hrozný. Kdyby bylo potřeba tak si tělo zatopí a bacil začne ničit. Syn 4 roky to má taky tak, někdy jen nudle a kašlík ale když je potřeba tak se umí roztopit i na 40 stupňů. Ještě vydrž a uvidíš, větší děti už vysoké horečky moc nemívají, už jsou omořený a imunita už je u nich vybudovaná. :kytka:

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 07.02.17 07:19

@AliTad @ančapepča děkuju holky, doma jsem ho nechala :) a uvidíme co z toho bude.. snad jen nejaky to nachlazení..

Daphnei
Kecalka 181 příspěvků 07.02.17 07:34

Ahojky, vím že te to muže desit, ale děje se to častěji než si myslíš. Znám někoho, kdo už několik desítek let není schopný dostat teplotu i když je nemocny. Většinou naopak teplota ještě více klesne, spíše k tem 35'…
Držím palce ať je vse brzy zase v poradku.
Pokud k lékaři nemusíš např pro léky nebo omluvenku, tak bych dite nikam netahala. Akorát se vic unaví a bůh vi, co ještě chytne ke sve nemoci…
:kytka:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 07.02.17 07:42

Viroza, bezny prubeh :nevim: Teplotu jsem nemela tak 30 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 08:18

Jedno dítě takhle bývá „nemocné“ pravidelně. Teplota max.37.2 plus pár dalších drobností. Letos/loni na podzim jsem si říkala, že už je velké, tak bylo doma dva/tři dny a ne cca 1-2 týdny a táhlo se to přes dva měsíce. Na jednu stranu si říkám, že takové nachlazení jej nemůže položit, na druhou jsem viděla, že se to dokáže táhnout. Vzhledem k věku jsem ho už s tímto „ničím“ nechtěla nechávat tak dlouho doma. Prostě je to o osobnosti člověka, jak se s tím dokáže poprat.

Irinka0210
Závislačka 4600 příspěvků 07.02.17 08:29

Od včera mám doma syna doma s úplně stejným průběhem, před měsícem měl k tomu horečky 39, tentokráte „jen“ kašel rýmu a mírně zvýšenou teplotu, u DR jsem byla, protože mu to hodně sedá na průdušky, takže na poslech a hlavně já potřebuju OČR, brzké uzdravení přeji :)

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 07.02.17 09:23
@Irinka0210 píše:
Od včera mám doma syna doma s úplně stejným průběhem, před měsícem měl k tomu horečky 39, tentokráte „jen“ kašel rýmu a mírně zvýšenou teplotu, u DR jsem byla, protože mu to hodně sedá na průdušky, takže na poslech a hlavně já potřebuju OČR, brzké uzdravení přeji :)

Tak koukám, ze je to asi normální.. my k dr jdeme s nejmenším na očkování v pátek, tak ho vezmu kdyztak s sebou pokud se to nezlepší. Zatim jen tak pokaslava a pcika, ale je vidět, ze dobre mu není.. mívá zimnice a docela se motá, kdyz jde.. :think:
Vam taky brzke uzdravení :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >