Zvláštní stolice u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 19:53
Zvláštní stolice u dítěte

Ahoj,
delší dobu pozoruji u svého syna/7 let/ divnou stolici.Na „velkou“ chodí několikrát denně, ve větší míře spíše průjmový stav, nebo tak na půl, barva tmavá, ale pozoruju jako by v tom byl písek, nevím jak to popsat, ale opravdu to jako písek vypadá. Zase vím že i 3× denně stolice být může, ale zase se bojím co to znamená a proto se ptám jestli jste se někdo s takovou pískovou konzinstencí někdo setkal :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

medunka23
Kelišová 7054 příspěvků 02.02.17 20:04

Kup si v lékárně zkumavku na stolici a vem vzorek k pediatrovi pokud se ti to zdá divné. Jiné potíže nemá??

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 20:11

@medunka23 Jiné potíže nemá, nic ho nebolí, bez teplot, nic…

medunka23
Kelišová 7054 příspěvků 02.02.17 20:15

@Dovesilke a s pediatrem jsi to probírala?? Tam totiž může být spousta věcí, ať jakákoli intolerance na potraviny, nebo i něco se střevama, nebo vůbec nic. Určitě bych se domluvila nejdřív s pediatrem.

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 20:24

@medunka23 Ještě jsem s pediatrem nemluvila, sleduju to, čekala jsem že to přejde třeba a bude to krátkodobé, ale nepřešlo, tak to začnu řešit.

pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 02.02.17 20:32

Barva jako písek nebo opravdu tmavě hnědá?

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 20:37

@pannda Barva tmavě hnědá a v tom ten písek, ten je i světlejší barvy.

pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 02.02.17 20:47

Tak barvu má v podstatě v pořádku, stolice má být měkčí ale více řídká asi ne(ne často).
Co se týče „písku“, můžou to být nestrávené zbytky jídla, je potřeba vypozorovat.

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 20:51

@pannda Já právě pozoruju, ale nic jsem nevypozorovala :mrgreen:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 02.02.17 21:06

A nepojídá nějaký písek? I to se někdy stává a nedělám si legraci.

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 21:08

@monrom K písku přístup nemá…

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 02.02.17 21:23

Nejlepší by bylo opravdu vzít vzorek k dr a pak na rozbor. Nehubne, nemá subfebrilie, nemá vyrážku, nechuť na něco? Vše vysledovat a zkusit dát dohromady s dr.

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 21:27

@monrom Myslela jsem že něco vypozoruju a pak s Mudrou proberu, ale na nic jsem nepřišla.
Zvýšenou teplotu nemá, ani vyrážku, nehubne, nic podezřelého…

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 02.02.17 21:31

@Dovesilke Jestli je to horší po mastným (může instinktivně odmítat a nejíst), po mléčných výrobcích…
Nejí moc zeleniny, ovoce?
No, není to příjemný, ale jako první bych se asi sama doma trochu prohrabala tím hovínkem, jestli je ten „písek“ něco tuhýho nebo je to jako sražená bílkovina nebo je to mazlavé jako tuk…

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 02.02.17 21:39

@monrom Každý den je to stejné, ať jí co jí, písek, zkusím ještě jestli vypozoruju hleny, občas se mi zdá že se mu tam i něco táhne.
Možná si začnu zapisovat co jí :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >