Nemůže se udělat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 13:03

Nemůže se udělat

Prosím o zachování anonymity vzhledem k tématu.

Mám přítele s výhodami, známe se dobře, nebydlíme spolu, ale svým způsobem se asi máme rádi (jinak si to nedovedu vysvětlit), vídáme se cca 1×, max. 2× do měsíce. Je dost vytížený, není ojedinělé, že pracuje 12-14 hodin denně, dost často pozdě do noci, nicméně na mě si vždy udělá čas.

V posledním roce a půl, se ale potýká s horší erekcí, což připisuji jednak věku, jednak pracovní vytížeností, což ale není ten hlavní problém (nechci se chvástat :lol:, ale vždycky to „nějak“ udělám), nicméně co je teď s železnou pravidelností už minimálně půl roku je to, že se mu nedaří udělat se, a když jo, stojí NÁS to nehorázné úsilí, až si říkám, že tohle fakt nemá cenu (tolik dřiny za jeden stř*k).

Mluvili jsme o tom, nicméně vždy to skončí u hodně obecného „hlavně, že jsem spokojená já, že tím je spokojený i on“, ale to jsou podle mě jenom nějaké zakrývací kecy.

Napadlo mě, že tím, že nemá až tolik času na ženský, si to možná dost často dělá rukou sám, a i to může mít negativní vliv na to, že se mu to pak normálně, kde není takový intenzivní „úchop“ (přeci jen nejsem dvacítka, že jo) nedaří. Nicméně na to jen pokrčil rameny (na tu četnost ruční práce) a dál nic.

Setkali jste se s tím někdy? má to vůbec řešení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
18.1.22 13:07

No možná se neudělá u klasického sexu, ale třeba u nějaké jiné techniky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
18.1.22 13:14
@Anonymní píše:

Mám přítele s výhodami, známe se dobře, nebydlíme spolu, ale svým způsobem se asi máme rádi (jinak si to nedovedu vysvětlit), vídáme se cca 1×, max. 2× do měsíce. Je dost vytížený, není ojedinělé, že pracuje 12-14 hodin denně, dost často pozdě do noci, nicméně na mě si vždy udělá čas.

V posledním roce a půl, se ale potýká s horší erekcí, což připisuji jednak věku, jednak pracovní vytížeností, což ale není ten hlavní problém (nechci se chvástat :lol:, ale vždycky to „nějak“ udělám), nicméně co je teď s železnou pravidelností už minimálně půl roku je to, že se mu nedaří udělat se, a když jo, stojí NÁS to nehorázné úsilí, až si říkám, že tohle fakt nemá cenu (tolik dřiny za jeden stř*k).

Mluvili jsme o tom, nicméně vždy to skončí u hodně obecného „hlavně, že jsem spokojená já, že tím je spokojený i on“, ale to jsou podle mě jenom nějaké zakrývací kecy.

Napadlo mě, že tím, že nemá až tolik času na ženský, si to možná dost často dělá rukou sám, a i to může mít negativní vliv na to, že se mu to pak normálně, kde není takový intenzivní „úchop“ (přeci jen nejsem dvacítka, že jo) nedaří. Nicméně na to jen pokrčil rameny (na tu četnost ruční práce) a dál nic.

Jo, setkal jsem se s tím, mám to taky :mrgreen: :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4655
18.1.22 13:15

VĚK?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:21
@mimi2017 píše:
VĚK?

45

@DV_JANA píše:
No možná se neudělá u klasického sexu, ale třeba u nějaké jiné techniky?

Rukou ho udělám, ale pro mě je to prostě polovičaté řešení… Díky erekci jsou nějaké polohy nemožné (zezadu), orál taky nejde, to je už úplné sci-fi, takže jedině misionář + nějaké variace, anebo ta ruka.

Teď když si to po sobě tak čtu, tak si říkám, že ho asi vyměním…

• Citovat
  • Nahlásit
3708
18.1.22 13:22

Uprimne..u „kamarada s vyhodama“ bych to fakt neresila…najdi si jinyho :nevim:…nemyslim to ve zlym, tohle je neprijemna vec, ktery musi par resit…v tvym pripade bych si tim nekomplikovala hlavu..to si musi vyresit on..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:27

Bývá to vedlejší účinek některých léků, co já vím, tak antidepresiv. Bohužel, mám s tím (jako žena u muže) zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
41812
18.1.22 13:27
@Anonymní píše:

Ne. Ale nespím s workoholikem a kamarádem s výhodami. On si tě chce udržet. Takové malé rozptýlení. Ale uz na to holt nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
18.1.22 13:33

Z tvého dotazu mám pocit, že jsi znuděný honič. Takhle se ženy nevyjadřují… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:46
@Fee-bee píše:
Z tvého dotazu mám pocit, že jsi znuděný honič. Takhle se ženy nevyjadřují… :nevim:

Ne, nejsem honič, co konkrétně na mém vyjadřování tě k tomu navedlo? A teď to fakt není útok nebo rýpání, fakt mě to zajímá. Nejsem žádnej horník z dolů, ale něžná květinka asi úplně taky nebudu, ale to se o mě tak nějak všeobecně ví :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:50
@Melodie91 píše:
Uprimne..u „kamarada s vyhodama“ bych to fakt neresila…najdi si jinyho :nevim:…nemyslim to ve zlym, tohle je neprijemna vec, ktery musi par resit…v tvym pripade bych si tim nekomplikovala hlavu..to si musi vyresit on..

Problém trochu bude, že jsme sice jeden pro druhého zpestřením, nicméně vzhledem k povahovým vlastnostem, které máme velmi podobné, a pro které je on pro mě něčím zcela speciálním, je tím pádem jediný, u kterého se dokážu naprosto uvolnit a ty okamžiky si naplno vychutnat. Zcela mu věřím, což se o mnohých lidech v mém okolí říct nedá a proto nás to k sobě takto táhne. O tohle asi nechci úplně přijít, zase na druhou stranu, když situace bude stagnovat bez jakéhokoli řešení, proč v tom dobrovolně zabřednout… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:53
@Anonymní píše:
Rukou ho udělám, ale pro mě je to prostě polovičaté řešení… Díky erekci jsou nějaké polohy nemožné (zezadu), orál taky nejde, to je už úplné sci-fi, takže jedině misionář + nějaké variace, anebo ta ruka.Teď když si to po sobě tak čtu, tak si říkám, že ho asi vyměním…

Teda ja nevim, ale kdykoliv jsem natrefila na problem s erekci, tak jsem to intuitivne zkousela rozkourit a bud se povedlo, nebo by se nepovedl ani ten misionar. A nahodou zezadu ve stoje je to pri ne-uplne-perfektni erekci jednodussi, nez ten misionar, nevim, zda to souvisi s gravitaci nebo jak, ale mam to odpozorovano za leta praxe. 8) Takze ti uprimne moc nerozumim, jak to teda delate. Kor kdyz resis pevnejsi uchop pri masturbaci - prece si rukou u oralu muzes efektivne pomoct, pokud je problem v tomhle. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
735
18.1.22 13:56
@Anonymní píše:
Ne, nejsem honič, co konkrétně na mém vyjadřování tě k tomu navedlo? A teď to fakt není útok nebo rýpání, fakt mě to zajímá. Nejsem žádnej horník z dolů, ale něžná květinka asi úplně taky nebudu, ale to se o mě tak nějak všeobecně ví :oops:

Především poslední dva řádky druhého odstavce se mi nezdají, květinko. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 13:59
@Anonymní píše:
Teda ja nevim, ale kdykoliv jsem natrefila na problem s erekci, tak jsem to intuitivne zkousela rozkourit a bud se povedlo, nebo by se nepovedl ani ten misionar. A nahodou zezadu ve stoje je to pri ne-uplne-perfektni erekci jednodussi, nez ten misionar, nevim, zda to souvisi s gravitaci nebo jak, ale mam to odpozorovano za leta praxe. 8) Takze ti uprimne moc nerozumim, jak to teda delate. Kor kdyz resis pevnejsi uchop pri masturbaci - prece si rukou u oralu muzes efektivne pomoct, pokud je problem v tomhle. :nevim:

Já tomu sama nerozumím, orál jsem taky vždycky používala jako jakési „záchranné lano“, když uvadal, a co vím, tak nejsem v této praktice nemožná, údajně prý naopak, a neříkal to jen jeden chlap. Ale tady to prostě nejde, fakt do minuty spadne jak zralá hruška a už se nezvedne. Jinak erekce je dobrá na začátku, ale jak jde dovnitř, tak dvě, tři minuty a vypadne a už je cokoli jiného s ním nemožno. On má jediný štěstí, že já jsem do dvou minut hotová :oops:

Příspěvek upraven 18.01.22 v 14:04

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 14:03
@Fee-bee píše:
Především poslední dva řádky druhého odstavce se mi nezdají, květinko. :nevim:

Nechápu, jen jsem popisovala svůj názor a vlastně i to o čem jsme se bavili. Ale budiž, vyvracet ti nic nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat