Nemůžu na 2. screening kvůli covidu

25
8.3.21 10:52

Nemůžu na 2. Screening

Ahoj holky, příští týden v Pondělí jsem měla jít na screening ve druhém trimestru, ale bohužel musím do karantény a čekají mě i testy :roll: takže se na něj nedostanu.. Četla jsem, že je důležitý.. Jde na něj jít i později nebo jak se to řeší? Nemáte zkušenost? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10963
8.3.21 10:56
@Nnikkolla píše:
Ahoj holky, příští týden v Pondělí jsem měla jít na screening ve druhém trimestru, ale bohužel musím do karantény a čekají mě i testy :roll: takže se na něj nedostanu.. Četla jsem, že je důležitý.. Jde na něj jít i později nebo jak se to řeší? Nemáte zkušenost? Díky

Zavolej si na pracoviště, kam jsi objednaná. Předpokládám, že ti dají náhradní termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17354
8.3.21 11:01

Si tam zavolej, domluv se přímo tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
8.3.21 11:06

Pošli číslo zavolám tam a poptám se jak to řešit… joo a manžel potřebuje přeobjednat na dentalní hygieně… :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
8.3.21 11:14

Normálně tam zavolej a domluv se. Někde mají i hodiny pro Covid pacienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34709
8.3.21 11:49

Ten 2.screening má rozpětí 18.az 22.tyden, takže by Te eventuálně měli stihnout preobjednat po ukončení karantény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
8.3.21 12:26

Jasný, že si zavolám.. Mě spíš zajímalo jestli je tady někdo kdo to nestihl v termínu kdy se provádí a šlo to i později..

Příspěvek upraven 08.03.21 v 12:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
8.3.21 12:29

@Veru1987 No ty seš teda chytrá holka, bez tebe by mě to nenapadlo tam zavolat :palec: Když nemáš zkušenost a víš h… tak kdo se tě prosí o odpověď 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14984
8.3.21 13:12
@Nnikkolla píše:
@Veru1987 No ty seš teda chytrá holka, bez tebe by mě to nenapadlo tam zavolat :palec: Když nemáš zkušenost a víš h… tak kdo se tě prosí o odpověď 😀

Víš, ono se říká „na blbou otázku blbá odpověď“. Sama jsi napsala, jak se řeší, když nemůžeš na objednaný screening. A většina ti logicky napsala, že zavoláš na pracoviště a domluvíš se s nimi. Na každém z nich mohou mít jiný postup. A ani jsi nenapsala, ve kterém týdnu jsi. To se pak fakt jinak poradit nedá. No a místo zakládání diskuse jsi to mohla mít už dávno vytelefonované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
8.3.21 13:54

@nozu Zavolám si až budu mít za sebou test, je rozdíl mít ho negativní a mít karanténu jen 10 dní a nebo ho mít pozitivní.. Kdybych veděla, že mám do 22.týdne čas třeba 3 týdny tak se neptám jestli jde ten utz udělat i později, jestli to tak třeba někdo neměl.. Zas tak blbá otázka mi to nepřijde, spíš mě zajímaly zkušenosti :) ale tady je zvykem, že odpovídají i lidi co odpověď na otázku neznají, protože se nudí a baví je do ostatních rejpat, že mají blbý dotazy :lol: sama odpověď taky neznáš a z tvýho komentáře mám velký prd :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat