Utrogestan - kontrola

Anonymní
8.3.21 00:46

Utrogestan - kontrola

Ahoj,

jsem poprvé těhotná, takže jsem trošku vyplašená a radši se hloupě zeptám, abych měla jistotu a nějaké uklidnění. :)

Jsem v 10. týdnů těhotenství a začala jsem krvácet. Byla jsem na pohotovosti a mám brát Utrogestan 2 globule na noc. Četla jsem, že spousty žen má potom „výtoky“ (chápu, tělo to vyloučit musí), ale přejdu k mé otázce - příští týden mám kontrolu u své gynekoložky, donést ranní moč apod. Má otázka zní, když tam půjdu ráno, tak jestli to neovlivní moč nebo by ty rozpuštěné globule mohly vadily při vyšetření?
Navíc má gynekoložka nemá spojenou kabinku s ordinací, tudíž v čekárně už ženy sedí v sukni bez kalhotek.

Díky předem ženy a omluvte mou neznalost. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
778
8.3.21 01:08
@Anonymní píše:
Ahoj,

jsem poprvé těhotná, takže jsem trošku vyplašená a radši se hloupě zeptám, abych měla jistotu a nějaké uklidnění. :)

Jsem v 10. týdnů těhotenství a začala jsem krvácet. Byla jsem na pohotovosti a mám brát Utrogestan 2 globule na noc. Četla jsem, že spousty žen má potom „výtoky“ (chápu, tělo to vyloučit musí), ale přejdu k mé otázce - příští týden mám kontrolu u své gynekoložky, donést ranní moč apod. Má otázka zní, když tam půjdu ráno, tak jestli to neovlivní moč nebo by ty rozpuštěné globule mohly vadily při vyšetření?
Navíc má gynekoložka nemá spojenou kabinku s ordinací, tudíž v čekárně už ženy sedí v sukni bez kalhotek.

Díky předem ženy a omluvte mou neznalost. :D

Moc nechapu co s tim ma spolecnyho to, ze nema spolecnou kabinku s ordinaci a ze sedi zensky uz v cekarne bez kalhotek? 😀

Utrogestan normalne berte tak, jak vam bylo receno a do poradny doneste ranni moc ve zkumavce taky uplne normalne 😀
Nejste jedina, kdo Utrogestan bere.
Jen to samozrejme nahlaste doktorce, ze jste byla na pohotovosti atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
8.3.21 02:52

Tak si ty kalhotky sundej až v ordinaci, aby to z tebe neteklo. Jinak na moč to vliv nemá. Utrogestan je podpora na udržení mimíska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
8.3.21 07:20

Moč bys stejně měla odebírat ve sprše. Pořádně se umyj, odeber moč. A ranní dávku utrogestanu si vezmi až po kontrole klidně, ať ti to není při vyšetření nepříjemný. V čekárně měj normálně kalhotky a sundej si je v ordinaci, to je otázka vteřiny. Obecně ale utrogestan moč neovlivní a doktorku výtok nepřekvapí, když jí to nahlásíš.
Zajímá mě, jak to dělaj ženský, co sukně nenosí. To sedí v čekárně s holým zadkem a čtou časopis? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
8.3.21 07:40

@Čičorečka to mě taky zajímá. 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
8.3.21 07:42

A jinak zakladatelko, jelikož mas globule jen vecer, tak odběr ranní moce bude v pohodě, stejně se před nim musíš umýt.
Já měla vždy 2-2-2-2 takže šance, ze bych měla moc bez nej byla mizivá. :mrgreen:
Ale nikomu to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat