Nemůžu otěhotnět (srůsty)

Anonymní
22.5.17 18:10

nemůžu otěhotnět (srůsty)

Ahoj, mám hrozný strach ze srůstů, mám stálé záněty pochvy od porodu prvního dítěte, protože jsem měla v pochvě nechaný kousek tamponu a rok jsem s tím nevědomky chodila, než jsem šla na prohlídku a tam na to přišli, k tomu se po 2 letech přidala bolest zad v oblasti kolem kostrče a nad zadečkem, byly to šílené bolesti, až po roce to trochu přešlo, mám strach že tam mám srůsty. Máte někdo zkušenosti ze srůsty ze zánětů a proto jste nemohly otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.5.17 18:32

Presne nemohla jsem otehotnet a po cisari srusty na levym vejcovodu a vzali mi ho a od ty doby nemuzu otehotnet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12731
22.5.17 19:29

Moje kamaradka mela srusty, jezdila kvuli tomu do lazni, rikali ji, ze neotehotni. Ted ma tri deti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
24.5.17 21:33

Ahoj, mne se nadelaly hodne po spatnem slepaku, byla sem po nekolika letech na operaci k jejich odstraneni. Otehotneni byl problem, protoze mi srusty ucpavaly vejcovody, cekala sem na dite asi 7 let od doby, co sem po materstvi zacala touzit. Dle meho Dr se srusty budou tvorit zase, porod byl akutnim CS, znova se udelaly. Ale cim vic se budou odstranovat, tim vic se nadelaji, takze ted to Dr kontroluje, aby nebranily dalsimu tehotenstvi, odstraneni v pripade, kdyby branily dalsimu diteti a nebo uz by byly velke bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama