Neodpovídající týden těhotenství

31
17.2.21 12:45

Neodpovídajici týden

Maminky. Dle MS bych měla být 7+3, ovšem menstruace nepravidelná, takže týden samozřejmě neodpovídá. Dnes jsem byla u dr a je tam pouze váček. Bez srdíčka. Už týden šílene trpím nejdřív závratě teď nevolnost a zvracení. Měla jste to některa tak a bylo vše v pořádku? V roce 2014 též kontrola u Dr a nejdřív bez srdíčka a další kontroly už jsem se ale ani nedočkala, protože jsem krvácela. To už fakt zažít nechci. Prý je to hlavně v hlavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
891
17.2.21 12:57

Vůbec bych neřešila, ze začátku se to může lišit. U mě to taky tak je, podle MS 17+2 a podle UZ 16+3.. :) a u prvního těhotenství jsem to měla stejně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
17.2.21 12:58

Kdy jsi mela prvni pozitivni test? Testovala jsi vicekrat? A jinak potrat si hlavou opravdu neprivolas, to opravdu neni nic, co muzes nebo jsi mohla ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.2.21 13:00

Test jsem měla první pozitivní minulý tyden v pondělí. Poslední MS 27.12., cyklus ale mám tak 35-40 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
17.2.21 13:13

Jo, mně ta realita s ultrazvukem taky neodpovídala.. Hlavně si dej pak pozor, aby Ti třeba nechtěli vyvolat porod, že už přenášís, zatímco ještě budeš v řádném termínu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.2.21 13:18

Já si hlavně přeji aby tam to srdíčko za těch 14 dní bylo 🙏 🙏 🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
17.2.21 13:20

@raduška20 tak jestli máš cykly 40 dní, tak nález na uzv normálně odpovídá. Byla bych v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
17.2.21 13:28
@raduška20 píše:
Test jsem měla první pozitivní minulý tyden v pondělí. Poslední MS 27.12., cyklus ale mám tak 35-40 dní

Tak to bych vubec neplasila a pockala si na dalsi kontrolu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.2.21 14:33

No budu teď těch 14 dní pěkně napjatá a doufat v dobrý konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
17.2.21 14:36

Pokud máš tak dlouhé cykly, tak záleží, kdy byla ovulace. Buď v klidu, to už srdíčko určitě bude :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
17.2.21 14:57

Já m také dlouhé cykly, takže plod je o 2 týdny mladší než dle MS a vše v pořádku. Nestresuj, zvlášť, když víš, že to tak máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.2.21 08:04

Tak snad to bude v pohodě. Teď mě děsí každý píchnutí a každá bolest v podbřišku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 12:10

Menší plůdek

Ahoj holky prosím o radu v úterý jsem byla u dr. říkala že váček odpovídá stáří 7+2tt plůdek je ale menší říkala bez par mm 6tt srdíčko už krásně viděla, moudrá z toho nejsem a mám strach aby to bylo v pořádku? Stalo se to také někomu?
Jinak příznaky mám normální nebo aspoň doufám že je to normální, jeden den mi skoro nic není, jiný jsem jak na umření, ztrácím nebo mi je jen blbě prsa mám větší citlivé a někdy hodně bolí zvlášť v noci když ležím a pak vstanu.
Mám strach a doufám že bude vše v pořádku. Omlouvám se za anonim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat