Snažilky - menstruace trvala jen jeden den, můžu být těhotná?

17.2.21 11:33

Snažení 2021

Dobrý den, prosím má někdo podobnou zkušenost? Cykly pravidelné 28 dní, tento měsíc ale ms přišla až 29den (teď v sobotu) trvala ale jen den a v neděli tak dopoledne a pak už nic. Ale včera po utření růžovo tak 2×-3× a zase nic. Stalo se někomu a přesto se jednalo o těhotenství? Děkuji za odpověď :)

Edit: podle ovulačních testů i bolestí obulace byla 15dc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
17.2.21 12:01

Co takhle zkusit těhotenský test, ať nemusíme věštit z křišťálové kolule :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
17.2.21 12:14

Co myslíte?

Ahoj holky, jsem nyní 28 DC (asi 14/15 DPO) - běžně jsem dostávala MS 27/28 DC, minulý měsíc a tento to bylo už 25 DC - dnes už to vypadá, že jsem bez MS, která trvala cca dva dny - nijak moc silná. Ale už jsem to brala, že to zase nevyšlo (snažíme se 8 měsíců).

Dnes mě dost bolí hlava a je mi na zvracení - využila jsem, že se mi chce na malou a rovnou udělala test, ale bílo. Jasně, netestovala jsem z první ranní moči, ale tak si říkám, že 14/15 DPO už by tam byl případně vidět tak i tak nějaký duch, nemyslíte? Nemáte nějaká zkušenost?

Jen si říkám, proč mě tak bolí hlava a je mi na zvracení - na migrény netrpím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 12:42

Jo. Při mem štěstí to je vždycky plany poplach.

• Citovat
  • Nahlásit
74
18.2.21 13:23

Stalo a nejednalo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 17:38

Ahoj holky, chci se podělit o můj problém, docela mě trápí, že nevím jak na tom jsem. S přítelem se snažíme 7 měsíců o miminko.
Ovulaci mám 15dc - nepotvrzená, ale pravidelně mám při ovulaci bolesti, takže ji poznám.
13dpo jsem ráno trochu zašpinila, jen na toaleťák, takže jsem si myslela že už se rozjíždí ms. 14 dpo vůbec nic. Dnes ráno jsem tedy dělala tt (15dpo) ale negativní, měla jsem doma jen test pepino, po nemočení se zdálo, že tam // budou, ale když úplně do 5ti minut zaschnul, tak úplně bílý, odpoledne jsem měla strašné křeče jako při ms, ale ona pořad nikde. Je ještě šance že ty // vylezou? Většinou ms mám dřív a přijde hned v plné síle.
Kromě břicha mě nebolí ani prsa jak bývá u ms zvykem.
Bylo to poprvé za 7 měsíců co jsem zkusila test, takže nehledám příznaky a netestuji jak magor, jen se mi to tenktokrat zdá divné :?

• Citovat
  • Nahlásit
1471
23.2.21 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se podělit o můj problém, docela mě trápí, že nevím jak na tom jsem. S přítelem se snažíme 7 měsíců o miminko.
Ovulaci mám 15dc - nepotvrzená, ale pravidelně mám při ovulaci bolesti, takže ji poznám.
13dpo jsem ráno trochu zašpinila, jen na toaleťák, takže jsem si myslela že už se rozjíždí ms. 14 dpo vůbec nic. Dnes ráno jsem tedy dělala tt (15dpo) ale negativní, měla jsem doma jen test pepino, po nemočení se zdálo, že tam // budou, ale když úplně do 5ti minut zaschnul, tak úplně bílý, odpoledne jsem měla strašné křeče jako při ms, ale ona pořad nikde. Je ještě šance že ty // vylezou? Většinou ms mám dřív a přijde hned v plné síle.
Kromě břicha mě nebolí ani prsa jak bývá u ms zvykem.
Bylo to poprvé za 7 měsíců co jsem zkusila test, takže nehledám příznaky a netestuji jak magor, jen se mi to tenktokrat zdá divné :?

Podle mě máš MS na spadnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat