Neonato Puro vs. Joolz Day2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petazlesa
Nováček 4 příspěvky 21.08.18 15:13
Neonato Puro vs. Joolz Day2

Ahoj, rozmýšlíme se mezi těmito dvěma kočárky. Naživo jsem viděla zatím jen Neonato a pohledově se mi líbí až na malý spodní koš. Taky jsem pročetla různé recenze a bojím se jízdy ve sněhu (mimi bude v lednu) a odpružení při jízdě lesem. Na Joolz jsem moc recenzí nečetla. Máte nějaké tipy/rady?

Reakce:
Elisaaa
Povídálka 41 příspěvků 21.08.18 15:35

Ahojky,neonato byl take nas favorit,ale naznodor sme hodne rychle prehodnotili. Od nekolika prodavacek nezavisle na sobe,nam nebyl doporucen. Pry si na nej maminky stezuji skrz melkou korbu,maly sportak a z duvodu zasekavani prednich kolecek o sebe pri vozeni ,,na miste,,. Je pravda,ze se vsim po dukladnejsim prezkoumani souhlasim. Za me je i dost tezky. Ja ted tedy cekam prvni miminko,ale privydelavala jsem si hlidanim,takze mohu porovnat spousty kocarku a Neonato odpovida kocarkum za 15 000,–. S Joolz jsem tu cest mela a byla jsem s nim spokojena,az tedy na to,ze mi prijde,ze ma malou hlubokou korbu,ale nepremerovala jsem a vadila mi kratka strecha. My se nakonec pro nase miminko rozhodli pro Bugabo Fox-kvalita,vaha,ser­vis,recenze,pro­dluzovaci strecha,velikost korby,moznost menit strechy-za me jednoznacne vyhral :-)

Froseth
Kecalka 402 příspěvků 21.08.18 17:02

Neonato měla kamarádka a nadávala na odpružení. Je fakt, že kočár příšerně hrkal. Sporťák byl prý taky příšerný, že neonato prodala a koupila jiný sporťák ;) Joolz má malá přední kolečka, což může být problém. Ale jízdní vlastnosti má určitě lepší, než neonato. Osobně bych vybrala úplně jiný, třeba výše zmíněný Bugaboo, třeba Buffalo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >