Neonato Puro vs. Joolz Day2

8
21.8.18 15:13

Neonato Puro vs. Joolz Day2

Ahoj, rozmýšlíme se mezi těmito dvěma kočárky. Naživo jsem viděla zatím jen Neonato a pohledově se mi líbí až na malý spodní koš. Taky jsem pročetla různé recenze a bojím se jízdy ve sněhu (mimi bude v lednu) a odpružení při jízdě lesem. Na Joolz jsem moc recenzí nečetla. Máte nějaké tipy/rady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
251
21.8.18 15:35

Ahojky,neonato byl take nas favorit,ale naznodor sme hodne rychle prehodnotili. Od nekolika prodavacek nezavisle na sobe,nam nebyl doporucen. Pry si na nej maminky stezuji skrz melkou korbu,maly sportak a z duvodu zasekavani prednich kolecek o sebe pri vozeni ,,na miste,,. Je pravda,ze se vsim po dukladnejsim prezkoumani souhlasim. Za me je i dost tezky. Ja ted tedy cekam prvni miminko,ale privydelavala jsem si hlidanim,takze mohu porovnat spousty kocarku a Neonato odpovida kocarkum za 15 000,–. S Joolz jsem tu cest mela a byla jsem s nim spokojena,az tedy na to,ze mi prijde,ze ma malou hlubokou korbu,ale nepremerovala jsem a vadila mi kratka strecha. My se nakonec pro nase miminko rozhodli pro Bugabo Fox-kvalita,vaha,servis,recenze,prodluzovaci strecha,velikost korby,moznost menit strechy-za me jednoznacne vyhral :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
21.8.18 17:02

Neonato měla kamarádka a nadávala na odpružení. Je fakt, že kočár příšerně hrkal. Sporťák byl prý taky příšerný, že neonato prodala a koupila jiný sporťák ;) Joolz má malá přední kolečka, což může být problém. Ale jízdní vlastnosti má určitě lepší, než neonato. Osobně bych vybrala úplně jiný, třeba výše zmíněný Bugaboo, třeba Buffalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat