Reklama

Neonato Puro vs. Joolz Day2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petazlesa
Nováček 3 příspěvky 21.08.18 15:13
Neonato Puro vs. Joolz Day2

Ahoj, rozmýšlíme se mezi těmito dvěma kočárky. Naživo jsem viděla zatím jen Neonato a pohledově se mi líbí až na malý spodní koš. Taky jsem pročetla různé recenze a bojím se jízdy ve sněhu (mimi bude v lednu) a odpružení při jízdě lesem. Na Joolz jsem moc recenzí nečetla. Máte nějaké tipy/rady?

Reklama

Reakce:

Elisaaa
Povídálka 41 příspěvků 21.08.18 15:35

Ahojky,neonato byl take nas favorit,ale naznodor sme hodne rychle prehodnotili. Od nekolika prodavacek nezavisle na sobe,nam nebyl doporucen. Pry si na nej maminky stezuji skrz melkou korbu,maly sportak a z duvodu zasekavani prednich kolecek o sebe pri vozeni ,,na miste,,. Je pravda,ze se vsim po dukladnejsim prezkoumani souhlasim. Za me je i dost tezky. Ja ted tedy cekam prvni miminko,ale privydelavala jsem si hlidanim,takze mohu porovnat spousty kocarku a Neonato odpovida kocarkum za 15 000,–. S Joolz jsem tu cest mela a byla jsem s nim spokojena,az tedy na to,ze mi prijde,ze ma malou hlubokou korbu,ale nepremerovala jsem a vadila mi kratka strecha. My se nakonec pro nase miminko rozhodli pro Bugabo Fox-kvalita,vaha,ser­vis,recenze,pro­dluzovaci strecha,velikost korby,moznost menit strechy-za me jednoznacne vyhral :-)

Froseth
Kecalka 378 příspěvků 21.08.18 17:02

Neonato měla kamarádka a nadávala na odpružení. Je fakt, že kočár příšerně hrkal. Sporťák byl prý taky příšerný, že neonato prodala a koupila jiný sporťák ;) Joolz má malá přední kolečka, což může být problém. Ale jízdní vlastnosti má určitě lepší, než neonato. Osobně bych vybrala úplně jiný, třeba výše zmíněný Bugaboo, třeba Buffalo :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >