Neotočná židle pro prvňáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 05.01.18 16:35
Neotočná židle pro prvňáčka

Ahoj maminky, jakou jste zvolily neotáčivou židli pro prvňáčka? Nejlépe s opěrkou, je i rostoucí? Nebo máte klasickou co máte pro sebe? Zatím bych nechtěla otáčivou aby se soustředil. Děkuji :potlesk:

Reklama

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 7002 příspěvků 05.01.18 16:52

@rawala Mám pro předškolačku Stokke (jitro) rostoucí židli :palec: a jsem s ní moc spokojená.

ugluk
Hvězda diskuse 41854 příspěvků 05.01.18 17:12

Máme Jitro u kuchyňského stolu a ta židle je skvělá, k pracovnímu stolu ji ale nechci, protože ani v téměř šesti letech se dcera sama neumí pořádně přisunout. To už spíš zvažuju rostoucí stůl a židli k němu tak, aby měla nohy pořád na zemi.
Fakt je, že nad neotáčivou jsem se nezamýšlela, ale dává to smysl, spíš ale kouknu po něčem, kde se bude dát otáčení zaaretovat. Když vidím, jak se na normální židli houpe a má problémy s přisunutím, tak mi židle na kolečkách k pracovnímu stolu přijde lepší.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 17:13

@rawala dcera má jitro.

Niky2
Kecalka 482 příspěvků 55 inzerátů 05.01.18 17:27

Tak my mame asi extra disciplinovane dite :lol:,protoze se na zidli nikdy netocil a vzdy se soustredil na ukoly a uceni se. Jasne, ze kazdy muze mit odlisnou zkusenost i nazor, mne zase vadi na rostouci zidli typu „Jitro“ to, ze tam mas pridavny mekky podsedak, ktery se trochu posunuje a na zadove operce neni zadne polstrovani. A dite ma byt oprene i zady.My mame rostouci zidli i stul Mayera a maximalni spokojenost :palec:

Ijen
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 05.01.18 17:43

My jsme nejdřív koupili u Kettlera stůl i otočnou židli, to jsme hned v září vyhodnotili jako špatný nápad a objednali jsme synovi úplně stejnou židli jakou mají ve škole tuto

Káťa19
Kelišová 6400 příspěvků 37 inzerátů 05.01.18 18:02

Mame tuhle a jsem s ni max spokojena, pak mame jeste od dvemalakridla.cz, ale tato je lepsi :palec:
 https://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/…linsky-kraj/

Káťa19
Kelišová 6400 příspěvků 37 inzerátů 05.01.18 18:09

Ja ji prave kupovala tady pres mistni bazarek, ale uz ji tu nevidim…
Ale jsou tu i jini vyrobci drevenych rostoucich zidlicek ;)
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

ugluk
Hvězda diskuse 41854 příspěvků 05.01.18 18:27

Můžu se jen zeptat, kdo máte ty rostoucí ala Jitro, Stokke apod. - přisunou se vám na tom děti samy ke stolu? Jako že si na to samy vlezou, přistrčí se a sedí pěkně u stolu? Jako u kuchyňského to neřeším, jíme spolu, takže ji v případě potřeby přistrčím sama, ale u pracovního stolu budu chtít trochu více samostatnosti.

Moise
Vesmírná mluvilka 34523 příspěvků 23 inzerátů 05.01.18 19:16

Mně u těch rostoucích židlí vadí, že se dítě samo nepřišoupne :nevim:
My jsme kupovali pro čerstvě pětiletou tuto:
http://www.ikea.com/…ts/70331539/
a jsme spokojení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama