Nepatrně slabá čárka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
3.11.21 20:25

Nepatrně slabá čárka

Ahoj, mám takový - pro někoho možná hloupý dotaz, ale já jsem hrozný stresař, takže si nemůžu pomoct a zeptat se zkušenějších.
S přítelem provozujeme chráněný sex s kondomem. S tím, že ještě před vyvrcholením i s přítomností kondomu ho ze mě přítel vytáhne. Po poslední zkušenosti s prasklým kondomem a následně požitím pilulky po si dáváme fakt majzla. Jediné co, tak někdy předtím, než si přítel kondom nasadí, se navzájem dráždíme vzájemným třením… No asi to znáte. Při styku má kondom ale vždy nasazený a jak jsem napsala, vždy i tak vyvrcholí mimo mě.
Moje otázka zní. Je tady nějaká pravděpodobnost, že bych mohla otěhotnět např. zmiňovaným třením?
Poslední 3 cykly mám rozházené kvůli té pilulky, co jsem musela požít při protržení kondomu. Vždycky před ms několik dní špiním. Vypadá to jako velmi slabá ms. Pak to dostanu a po 5 dnech zase klid.
Včera jsem tedy začala zase slabě špinit, a tak očekávám, že to za pár dní přijde. JENOMŽE. Přítel měl doma nepoužité těhotenské testy, které jsem samozřejmě koupila já a nebyly potřeba, a tak jsem si řekla, že si jeden udělám. Špinění totiž přišlo trochu později než předešlé dny a strýček Google mi už mnohokrát řekl o tzv. implantačním krvácení. A i když jsem si říkala, že je to asi hodně nepravděpodobné, přesto jsem to prostě pro klid duše zkusila. Byl to ten nejméně citlivý test, papírkový. Na první ani druhý pohled žádná těhotenská čárka patrná nebyla, ale když jsem se podívala podrobněji, úplně slaboulinkou jsem tam uviděla. Byla ale tak slabá, že když jsem ji vyfotila nešla vidět vůbec, a aby ji člověk viděl, opravdu se musel pozorně zadívat. Hrozně jsem se lekla, že je to duch, a tak jsem si udělala další, ten už vyšel naprosto negativní.
Prosím vás o zkušenosti, rady nebo tipy, a hlavně prosím slušné odpovědi. Je mi 21 let, nejsem už žádná puberťačka a vím jak to chodí, jen jsem hrozný stresař. :D S přítelem jsem 4 měsíce a ještě dělám školu, miminko by nepřicházelo v úvahu. Tak snad mě uklidníte.
Děkuji a přeji hezký večer.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12020
3.11.21 20:29

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
3.11.21 20:46

Si to po sobě přečti a odpověz si sama. Odpověď je jasná jak facka, že? :) Klídek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat