Neplodnost - Jak otěhotnět?

Anonymní
14.4.20 20:38

Neplodnost Jak otěhotnět

Jaké jsou možnosti při neplodnosti otěhotnět. Po dopr. nehodě jsem prý neplodná, pomohlo by umělé oplodnění? Nebo nějaké jiné možnosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22529
14.4.20 20:42

To nekonzultuj tady, ale s lékařem, který zná tvůj zdravotní problém. My tady opravdu nevíme proč zrovna ty otěhotnět nemůžeš. Pokud třeba nemáš dělohu, pomůže ti jen náhradní matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
14.4.20 20:45
@Anonymní píše:
Jaké jsou možnosti při neplodnosti otěhotnět. Po dopr. nehodě jsem prý neplodná, pomohlo by umělé oplodnění? Nebo nějaké jiné možnosti

Záleží na důvodu neplodnosti.. Já na to mám i papír a ejhle, teď čekám 3. Dítě.. Přirozeně.. To nejde pausalizovat.. Zeptej se svého dr na možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
14.4.20 20:54

Hele těhle „prý neplodných“ je tu plný těhotenský fora :jazyk: Víš o tom trochu něco víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 14:23

Ahoj holky, omlouvám se předem za anonym.Ale chtěla bych se zeptat.Ty kteří mají už jedno dítě a šlo jim to téměř hned a pokouší se o druhé a je tam věkový rozdíl 3až 6let a mají stejného partnera a nejednou jim to nejde..co vám řekl gynekolog jaký je největší pravděpodobný problém? Mám stejný problém..a nechápu proč to nejde když první šlo hned a partnera mám stejného. Gynekolog mi řekl, že 6let je dlouhá doba. Chtěla bych znát příčinu nebo alespoň důvod jestli někdo ma stejný problém. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
22529
15.4.20 14:34

Pokud jsi 30+, tak na vině většinou bývá špatná kvalita vajíček nebo špatný spermiogram. Stejně tak se mohlo změnit cokoliv jiného, od srůstů na vejcovodech, imunita, štítná žláza… je k tomu potřeba přistoupit stejně, jako by to byl první pokus o těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 18:23

@Janli ne je mi 26 :) byla jsem na kontrole a vše mam v pořádku. Ale třeba je u chlapa problém uvidíme po spermiogramu. Děkuji ale za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
22529
15.4.20 18:39
@Anonymní píše:
@Janli ne je mi 26 :) byla jsem na kontrole a vše mam v pořádku. Ale třeba je u chlapa problém uvidíme po spermiogramu. Děkuji ale za názor.

Kontrola u běžnýho gynekologa ti o plodnosti neřekne vůbec nic. Lékař by ti měl zjistit zda ovuluješ, udělat hormonální profil, vyšetřit štítnou žlázu a zjistit jestli nemáš trombofilní mutaci. Pak se zjišťuje průchodnost vejcovodů, imunologie a genetika, ale to už je lepší nechat na odborné pracoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
15.4.20 20:36
@Anonymní píše:
@Janli ne je mi 26 :) byla jsem na kontrole a vše mam v pořádku. Ale třeba je u chlapa problém uvidíme po spermiogramu. Děkuji ale za názor.

Ahoj, hlavně se nechytejte spermiogramu jako důkazu pro všechno, hezká věc ale hrozně to může kolísat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat