Nepoznávám ho, divné pocity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:45
Nepoznávám ho , divné pocity

Čauky holky :D tak nějak přemýšlím a zakládám možná pro někoho divné téma ale prostě to tak mám zajímalo by mě zda to někdo z Vás taky někdy zažil? :) s přítelem jsme spolu 5 let a teď jak jsem na přítele koukala, jako bych koukala úplně na někoho cizího a můj nynější přítel by mi jakoby chyběl. Asi to nedokážu ani vysvětlit ale mám to tak :) připadám si jako blázen, nebo je to tím že se vidíme každý den ( bydlíme spolu). Kolikrát se mi stalo, že jsem spala probudila se a měla pocit úplný prázdnoty a že ležím úplně vedle cizího člověka :think: co to muže být? Jsem psycho nebo to je normální :) děkuji za názory a omlouvám se za anonym, snad chápete :lol:

Reakce:
Ginella
Kecalka 179 příspěvků 30.01.19 18:55

Mě se to teda nestalo, jsme s přítelem 4 roky. Nestalo se mezi Vámi něco? Nebo nezměnilo se nějak chování přítele? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:57
@Ginella píše:
Mě se to teda nestalo, jsme s přítelem 4 roky. Nestalo se mezi Vámi něco? Nebo nezměnilo se nějak chování přítele? :think:

Ne, chová se pořad stejně :) nic se mezi námi nezměnilo , možná máme na sebe méně času , pracujeme na novém bytě tak se vidíme jen večer a to jdem hned spát jak jsme unavený

drakulova.stara
Stálice 52 příspěvků 30.01.19 19:00

Podle mě to teda v pohodě není.

Neměnila jsi antikoncepci nebo jiné léky? To by to mohlo způsobit.

Já jsem s přítelem taky skoro 5 let, taky spolu bydlíme, sice vedle sebe nespíme, protože brutálně chrápe, ale miluju ho snad ještě víc než na začátku a těším se na něj.

Možná je to jenom období. Taky byly doby kdy jsme se hádali, málo spolu mluvili a neměli jsme k sobě tolik blízko.

Tunrida
Hvězda diskuse 48844 příspěvků 30.01.19 19:12

A kolik vám je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:14
@drakulova.stara píše:
Podle mě to teda v pohodě není.

Neměnila jsi antikoncepci nebo jiné léky? To by to mohlo způsobit.

Já jsem s přítelem taky skoro 5 let, taky spolu bydlíme, sice vedle sebe nespíme, protože brutálně chrápe, ale miluju ho snad ještě víc než na začátku a těším se na něj.

Možná je to jenom období. Taky byly doby kdy jsme se hádali, málo spolu mluvili a neměli jsme k sobě tolik blízko.

Měnila jsem HA ale mám ji už 8 měsíc ale od poslední menstruace co byla na začátku ledna se to semnou takhle táhne ale je toho víc …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:14
@Tunrida píše:
A kolik vám je?

V únoru mi bude 22 pritelovi v březnu 25

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 30.01.19 19:19
@Anonymní píše: Čauky holky :D tak nějak přemýšlím a zakládám možná pro někoho divné téma ale prostě to tak mám zajímalo by mě zda to někdo z Vás taky někdy zažil? :) s přítelem jsme spolu 5 let a teď jak jsem na přítele koukala, jako bych koukala úplně na někoho cizího a můj nynější přítel by mi jakoby chyběl. Asi to nedokážu ani vysvětlit ale mám to tak :) připadám si jako blázen, nebo je to tím že se vidíme každý den ( bydlíme spolu). Kolikrát se mi stalo, že jsem spala probudila se a měla pocit úplný prázdnoty a že ležím úplně vedle cizího člověka :think: co to muže být? Jsem psycho nebo to je normální :) děkuji za názory a omlouvám se za anonym, snad chápete :lol:

Děje se ti to pouze s ním nebo i s jinými lidmi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:22
@Kfětoslava píše:
Děje se ti to pouze s ním nebo i s jinými lidmi?

Jen s ním , není to pořad , ale parkrat jsem to měla i dříve ze mi třeba zavolal když jsem spala doma a proste jak jsem se probrala tak jsem úplně cítila strašný prázdno a jako kdyby volal cizi člověk , potom samozrejmne dobrý … ale teď jak jsem se asi moc zamysleli , ono toho bude na mě víc celkově ;)

Serenna
Kecalka 212 příspěvků 30.01.19 19:29

Jo, stalo se mi to.

Posunula jsem se, změnila se, byla jsem někde jinde, než přítel. To je normální, lidé se vyvíjení, mění. to, co nás dříve spojovalo, už nebylo tak podstatné, protože jsem měla jiné potřeby, jinak jsem viděla věci.
Nehledala bych v tom žádnou vědu, lidi se prostě mění a nikde není psáno, že spolu musí zůstat na věky.

drakulova.stara
Stálice 52 příspěvků 30.01.19 19:30
@Anonymní píše:
Měnila jsem HA ale mám ji už 8 měsíc ale od poslední menstruace co byla na začátku ledna se to semnou takhle táhne ale je toho víc …

No já jsem třeba brala HA rok a až o roce jsem najednou přišla o libido a měla jsem strašná splíny, skoro bych řekla až deprese. Jak píšeš. Hroznej pocit prázdna. Možná by to mohlo souviset.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:33
@drakulova.stara píše:
No já jsem třeba brala HA rok a až o roce jsem najednou přišla o libido a měla jsem strašná splíny, skoro bych řekla až deprese. Jak píšeš. Hroznej pocit prázdna. Možná by to mohlo souviset.

No to já přesně mám no , každý den brecim , černé myšlenky ohledně vztahu a celkově je toho dost , přijdu si že zešílím :zed:

Uživatel je onlineLainaire8
Závislačka 2519 příspěvků 2 inzeráty 30.01.19 19:41
@drakulova.stara píše:

To jsem měla po HA taky, každý den jsem bulela, vše viděla černě, cejtila se pořád sama… šílený období. Chlapovi jsem řekla že tak to dál nejde a prášky jsem vysadila. Hned ze mě byl jinej člověk ;)

wallace
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 30.01.19 23:13
@Anonymní píše: Čauky holky :D tak nějak přemýšlím a zakládám možná pro někoho divné téma ale prostě to tak mám zajímalo by mě zda to někdo z Vás taky někdy zažil? :) s přítelem jsme spolu 5 let a teď jak jsem na přítele koukala, jako bych koukala úplně na někoho cizího a můj nynější přítel by mi jakoby chyběl. Asi to nedokážu ani vysvětlit ale mám to tak :) připadám si jako blázen, nebo je to tím že se vidíme každý den ( bydlíme spolu). Kolikrát se mi stalo, že jsem spala probudila se a měla pocit úplný prázdnoty a že ležím úplně vedle cizího člověka :think: co to muže být? Jsem psycho nebo to je normální :) děkuji za názory a omlouvám se za anonym, snad chápete :lol:

Asi ti něco chybí… přijde mi to skoro jako „přechozený“ vztah.
5 let není málo, a asi by to chtělo někam posunout, získat jiné jistoty ve vztahu, odbourat každodenní stereotyp…

Jak vidíš vaši budoucnost ty? A jak se k tomu staví tvůj přítel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 06:38
@wallace píše:
Asi ti něco chybí… přijde mi to skoro jako „přechozený“ vztah.
5 let není málo, a asi by to chtělo někam posunout, získat jiné jistoty ve vztahu, odbourat každodenní stereotyp…Jak vidíš vaši budoucnost ty? A jak se k tomu staví tvůj přítel?

Ano chybí mi jaké to bylo dřív, ještě před Vánocemi , jak jsme byli nebo já jsem byla úplně spokojená šťastná , teď jakoby mi něco chybělo , je to od té doby co jsme dostaly klíče od nového bytu a začaly na něm pracovat , vlastně od začátku ledna .. budoucnost vidím konečně v novém bytě , chceme si koupit psa nebo kočičku a o dítěti jsme už taky mluvili ;) ale to “něco” mi opravdu chybí a nesu to celkem špatně jsem smutná brečím..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >