nepravidelna menstruace

slu
15
26.3.08 15:51

nepravidelna menstruace

Dobry den, chtela bych vas poprosit o radu.
Existuji nejake bylinky pro upraveni nepravidelne menstruace.
Jsem rok od porodu. Asi v sestem mesici meho syna jsem dostala menstruaci, nekolikrat po sobe to bylo v poradku. Minuly mesic jsem ji nedostala, sla jsem k lekari a ten mi dal vyvolavacku. Nyni, kdy se mela dostavit dalsi, opet neni. Tyto problemy jsem mela i pred tehotenstvim. To resil p. doktor antikoncepci. Nechtela bych brat antikoncepci(tedy hlavne ani nemohu, protoze mi zjistili, ze mam trombofilii), radeji mam prirodni lecbu. Rada upravim i zivotostravu ci ostatni, co bude potreba. Dekuji moc za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

322
26.3.08 22:47

Ahoj,
taky bych se ráda připojila s dotazem. Omlouvám se, že neporadím, nevím.
Zajímalo by mě, proč se vlastně dává ta vyvolávačka? Co kdyby Ti ji nedal, tak co se stane? To by nějak vadilo mít MS jen občas???
Díky předem za vysvětlení
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
27.3.08 12:54

Ahoj,
ja bych zkusila kontryhelovy caj. Pije se v prvni polovine cyklu, napomaha ovulaci a tim upravuje cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
27.3.08 13:05

Achoojky holky chtěla by vám jen poradit … mě pomohl přípravek zvaný femigard!!!Brala jsem ho 3X denně malou lžičku před jídlem a koukejte co už mám dole … doporučuje se brát 3.měsíce ale já už po 1.měsíci měla na TT // ty kapky jsou na úpravu ms a na podporu ovulace … :)

-eva- :achooojky vyvolávačka je AGOLUTIN + AGOFOLLIN.Když se snažíš otěhotnět a nemáš ms tak ti jí gynDr.píchne a ms do 14dnů dostaneš … a když ne tak jsi těhulka!!!!Nemůže to tobě ani miminku uškodit.Spíše naopak … miminko to povzbuzuje a udržuje se tím v děloze … :) Ale když miminko nechceš tak to může být dobrý … :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
16.5.14 10:13

NEPRAVIDELNÁ MENSTRUACE

Ahoj holky muzete mi nekdo porsdit co mi pomuze k pravidelné menstruaci vzdy jsem mela pravidelnou a h.a.jsem nebrala a po porodu uz jsou dva roky a ja ji mam i dvakrát do mesíce tu menstruaci a slabou celkem co by mohlo pomoct nebo jeké mohou být príciny? predem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.17 07:08

Dobrý den. Asi je to prkotina, ale mám vždy pravidelnou menstruaci a teď se mi stalo, že jsem ji měla jen 3 dny. Předtím jsme měli chráněný styk, takže těhotná určitě být nemůżu. Stalo se vám někdy něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama