Nepříjemné pocity doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:30
Nepříjemné pocity doma

Ahoj holky,

máme s přítelem krásný nový byt, novostavba - na místě předtím nic nebylo. Nicméně, mám doma někdy pocit, že ač je byt čisťounký a přesně podle mých představ, necítím se vůbec útulně - někdy mám i pocity strachu. Nic zvláštního se neděje, ale četla jsem, že mohou škldit zrcadla naproti sobě (tak je mám v chodbě) - nevíte o tom něco? Nebo, nemáte nějaké tipy, jak to doma zlepšit? Díky moc!
 J.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:36

Koukni na feng shui, nebo jak se to pise. Myslim, ze s temi zrcadli mas pravdu. Oteviraji se tim negativni energie, tusim. Nekdy staci rozbit prostorove proudeni energie velkou kytkou atd. Ruzne obrazy, doplnky. Take resim. Obri dum, jsme tu 3r a porad to neni ono.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 17.08.18 14:39

Já myslím, že když jsou ta zrcadla naproti sobě, tak do sebe navzájem odrážejí energie. My máme zrcadlo jedno - v koupelně a není to příjemný pocit, zvlášť v noci.

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 14:41

To bude zlá energie. Byt co nejrychleji prodat.

Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:43
@171Jirka píše:
Já myslím, že když jsou ta zrcadla naproti sobě, tak do sebe navzájem odrážejí energie. My máme zrcadlo jedno - v koupelně a není to příjemný pocit, zvlášť v noci.

Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29044 příspěvků 17.08.18 14:43

@Olivia_93847
je-li na hypotéku, banka tento racionální důvod jistě pochopí. :think:

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 14:45
@Burj Chalifa píše:
@Olivia_93847
je-li na hypotéku, banka tento racionální důvod jistě pochopí. :think:

Prodat i s hypotékou, ale nic nezmiňovat. Ceny jsou teraz hodně vysoko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:47

V bytě jsme od konce února - nikdy se tu nic zvláštního nedělo, jen prostě někdy mám pocit, že se mi úplně nelíbí a chtěla bych se toho pocitu zbavit, protože takový byt už neseženeme. Chceme se výhledově třeba za 5,6 let postavit domeček, pokud bude finanční situace přívětivá…
Spíš mě zajímá, jestli něco nemohly zapříčínit opravdu ta zrcadla - jsou tu takto od našho nastěhování a nikdy mě nenapadlo, že je to něco špatného, jen jednou babička řekla, že zrcadla naproti sobě být nemají …
 J.

Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:47
@Olivia_93847 píše:

A co jako? Vsak se situace zmenila, drahe byty nikdo nechce uz. Fakt se nevyplati prodat byt s novou hypotekou. Nic by z toho nemeli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:47
@Verun83 píše:
Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Proč?

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 17.08.18 14:47
@Olivia_93847 píše:

hele já přijít do bytu, kde jsou dvě zrcadla nebo negativní energie, tak utíkám a v nejbližší svíčkárně kupuju šalvěj a udělám doma očistný rituál… tohle se prodá hooodne pod cenou :think:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 17.08.18 14:48
@Olivia_93847 píše:
To bude zlá energie. Byt co nejrychleji prodat.

Tak tenhle nazor mi přijde minimálně úsměvné.Jako fakt co nejrychleji prodat? Zakladatelko,zrdca­dla vyhazej nekam do pryč a máš klid.U nás to daaaavno taky bylo zrcadlama.

Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:48
@Anonymní píše:
V bytě jsme od konce února - nikdy se tu nic zvláštního nedělo, jen prostě někdy mám pocit, že se mi úplně nelíbí a chtěla bych se toho pocitu zbavit, protože takový byt už neseženeme. Chceme se výhledově třeba za 5,6 let postavit domeček, pokud bude finanční situace přívětivá…
Spíš mě zajímá, jestli něco nemohly zapříčínit opravdu ta zrcadla - jsou tu takto od našho nastěhování a nikdy mě nenapadlo, že je to něco špatného, jen jednou babička řekla, že zrcadla naproti sobě být nemají …
J.

Zkuste nejakou designerku interieru.

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 17.08.18 14:51
@Anonymní píše:
J.

nemají být v právem úhlu, tak to znám já…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 17.08.18 14:52
@Verun83 píše:
Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Se ti vůbec nedivím. Do ložnice bych si ho nedal v životě. Probudíš se uprostřed noci a zjistíš, že ti nad hlavou někdo lítá :lol:

Příspěvek upraven 17.08.18 v 14:53

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >