Reklama

Nepříjemné pocity doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:30
Nepříjemné pocity doma

Ahoj holky,

máme s přítelem krásný nový byt, novostavba - na místě předtím nic nebylo. Nicméně, mám doma někdy pocit, že ač je byt čisťounký a přesně podle mých představ, necítím se vůbec útulně - někdy mám i pocity strachu. Nic zvláštního se neděje, ale četla jsem, že mohou škldit zrcadla naproti sobě (tak je mám v chodbě) - nevíte o tom něco? Nebo, nemáte nějaké tipy, jak to doma zlepšit? Díky moc!
 J.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:36

Koukni na feng shui, nebo jak se to pise. Myslim, ze s temi zrcadli mas pravdu. Oteviraji se tim negativni energie, tusim. Nekdy staci rozbit prostorove proudeni energie velkou kytkou atd. Ruzne obrazy, doplnky. Take resim. Obri dum, jsme tu 3r a porad to neni ono.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:39

Já myslím, že když jsou ta zrcadla naproti sobě, tak do sebe navzájem odrážejí energie. My máme zrcadlo jedno - v koupelně a není to příjemný pocit, zvlášť v noci.

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 14:41

To bude zlá energie. Byt co nejrychleji prodat.

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:43
@171Jirka píše:
Já myslím, že když jsou ta zrcadla naproti sobě, tak do sebe navzájem odrážejí energie. My máme zrcadlo jedno - v koupelně a není to příjemný pocit, zvlášť v noci.

Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28531 příspěvků 17.08.18 14:43

@Olivia_93847
je-li na hypotéku, banka tento racionální důvod jistě pochopí. :think:

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 14:45
@Burj Chalifa píše:
@Olivia_93847
je-li na hypotéku, banka tento racionální důvod jistě pochopí. :think:

Prodat i s hypotékou, ale nic nezmiňovat. Ceny jsou teraz hodně vysoko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:47

V bytě jsme od konce února - nikdy se tu nic zvláštního nedělo, jen prostě někdy mám pocit, že se mi úplně nelíbí a chtěla bych se toho pocitu zbavit, protože takový byt už neseženeme. Chceme se výhledově třeba za 5,6 let postavit domeček, pokud bude finanční situace přívětivá…
Spíš mě zajímá, jestli něco nemohly zapříčínit opravdu ta zrcadla - jsou tu takto od našho nastěhování a nikdy mě nenapadlo, že je to něco špatného, jen jednou babička řekla, že zrcadla naproti sobě být nemají …
 J.

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:47
@Olivia_93847 píše:

A co jako? Vsak se situace zmenila, drahe byty nikdo nechce uz. Fakt se nevyplati prodat byt s novou hypotekou. Nic by z toho nemeli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:47
@Verun83 píše:
Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Proč?

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3090 příspěvků 17.08.18 14:47
@Olivia_93847 píše:

hele já přijít do bytu, kde jsou dvě zrcadla nebo negativní energie, tak utíkám a v nejbližší svíčkárně kupuju šalvěj a udělám doma očistný rituál… tohle se prodá hooodne pod cenou :think:

Dojcanis
Závislačka 3658 příspěvků 17.08.18 14:48
@Olivia_93847 píše:
To bude zlá energie. Byt co nejrychleji prodat.

Tak tenhle nazor mi přijde minimálně úsměvné.Jako fakt co nejrychleji prodat? Zakladatelko,zrdca­dla vyhazej nekam do pryč a máš klid.U nás to daaaavno taky bylo zrcadlama.

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 14:48
@Anonymní píše:
V bytě jsme od konce února - nikdy se tu nic zvláštního nedělo, jen prostě někdy mám pocit, že se mi úplně nelíbí a chtěla bych se toho pocitu zbavit, protože takový byt už neseženeme. Chceme se výhledově třeba za 5,6 let postavit domeček, pokud bude finanční situace přívětivá…
Spíš mě zajímá, jestli něco nemohly zapříčínit opravdu ta zrcadla - jsou tu takto od našho nastěhování a nikdy mě nenapadlo, že je to něco špatného, jen jednou babička řekla, že zrcadla naproti sobě být nemají …
J.

Zkuste nejakou designerku interieru.

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3090 příspěvků 17.08.18 14:51
@Anonymní píše:
J.

nemají být v právem úhlu, tak to znám já…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:52
@Verun83 píše:
Ja takhle nechala dat zrcadla do vsech mistnosti, kde jsou satni skrine a ted se tlucu do hlavy :zed:

Se ti vůbec nedivím. Do ložnice bych si ho nedal v životě. Probudíš se uprostřed noci a zjistíš, že ti nad hlavou někdo lítá :lol:

Příspěvek upraven 17.08.18 v 14:53

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama