Reklama

Okna a dveře ořech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina74
Povídálka 17 příspěvků 12.08.18 11:02
Okna a dveře ořech

Ahoj, mate tu někdo uvnitř domu okna a dveře v dekoru ořech? Jak mate dal laděný nábytek? Neubíraji okna světlo? :) poprosim i o foto, moc diky :mavam:

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 12.08.18 11:10

Okna máme, dveře jsme nechali bílé,bala jsem se aby to nebylo az moc tmave. Nabytek mame převážně v dekoru svestky. Foto nemám ještě nebydlime.

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 12.08.18 11:12

máme ořech jen z venku, vnitřek bílý. vevnitř by mi to přišlo hodně tmavé, ale mi tady máme málo světla. :nevim:

Magdaleeena
Kelišová 5674 příspěvků 12.08.18 11:48

Máme okna, dveře máme modré (jedny vínové a jedny přírodní - možná na ně časem přijde barva).
Nábytek tmavý, výjimečně přírodní).
Nám tak vyhovuje ;), rozjasňuji jinak.. ;)

a12
Vesmírná mluvilka 31162 příspěvků 12.08.18 13:19

Okna mame klasika vevnitr bily ale dvere orech, myslim, ze spousta lidi ma interierovy dvere v dekoru dreva. . Nijak zvlast jsme interier neladili :mrgreen: ale videla jsem i vnitrni okna orech s parapetama orech a libilo se mi to moc, sice to byl tmavsi byt, my dlouho premysleli o vnitrni barve a pak jsem si rikala, ze ty hnedy jsme dal meli i vevnitr :lol:

Martha03
Kecalka 439 příspěvků 12.08.18 14:17

Ahoj. Já mám okna a dveře ořech i zevnitř. Podlahy také v podobném dekoru a nábytek mám laděný v šedo-zelene. Je to ok. Neubírá nám to nijak světlo. Jen jsme měnili dveře které byli prosklené za méně prosklené a ve vstupu je trošku tmaveji ale nevadí nám to.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 12.08.18 16:08

Mame okna vevnitr i zvenku orech, zarubne orech, ale dvere bile. Vchodove dvere taky orech, schodiste orech, ale bilou dlazbu, bilou kuchynskou linku a orech desku, skrine bile a treba zidle a stul orech. Jinak okna mame od EU okna a i kdyz jsou plastove tak maji ten profil cely tmave hnedy takze vypadaji v oboustranne barve skvele, zadny bily plast.

Petka.Limanova
Nováček 4 příspěvky 25.09.18 17:10
zevnitř bílá

My jsme si dali okna barevné jen z venku, zevnitř bílé - přišlo mi to jednodušší pro následné vymýšlení designu interiéru a navíc to bylo i levnější, aspon teda nam to tak rekli u oknanaklic.cz . Pouze vchodové dveře jsme dali v oboustranné bar­vě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >