Nepříjemný kolega

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 11:35
Nepříjemný kolega

Ahoj,
Nastoupila jsem do nove prave cca 4 mesice zpet. Kolega co tam semnou je se zdal byt v pohode, mladej kluk o rok starsi.. Preci by mel mit smysl pro humor a byt proste v pohode. Asi po mesici to zacalo.. Choval se divne, z komara delal strasne velkyho velblouda. Malokdy jsem na zacatku zapominala co vsechno udelat, taky toho bylo moc. Kdyz jsem neco zapomnela, hned z rana jak jsem prisla me vycital ze tohle delat nesmim, ze nemuzu zapominat nebo bude hrozny problem. Delame na recepci wellness. Vycitky zacali byt kazdodenni, napr. mel narozeniny, odesel z prace o 5 hodin driv. Ja mu druhy den rekla ze prisla kucharka a donesla mu dort, on se na me zase tak divne, vycitave koukl a div na me nerval, ze to neni kucharka ale cukrarka. Na mou odpoved „vzdyt to je jedno“ rekl ze neni a ze musim vedet ze je to cukrarka :roll:. Taky byl treba jednou ve vane, kdyz hosti neprisli (dava se do ni hermankova zelena esence), vodu po sobe nevypustil a rano prijdu a prvni co bylo, tak na me rval ze ta vana je cela zelena, ze jsem ji nevypustila.. Prece nebudu vypoustet a umyvat vanu po jeho koupani. Takove vycitky jsou furt, skoro denne. On neco zapomene ale ja nereknu ani slovo nebo nemam duvod resit ze tamhle zapomnel uklidit kelimek. Dusna atmosfera denne, furt musim byt nekde zalezla nebo neco delat a uklizet (nemuzeme byt oba na recepci kvuli kameram).. Furt ve strehu abych nahodou nezapomnela. On furt ale sedi na pocitaci. Kdyz treba jdu kolem se napit a on zrovna stoji, rychle sedne zpatky asi abych mu tam nesedla. Je to neprijemny.. Kazdy den jedu se spatnou naladou do prace, protoze vim ze mi zase neco vycte a ze bude den jako kazdej jinej, hroznej. Drzi me tu jen penize, uz jsem i hledala neco jineho. Nevim co s tim, strasne me to stve, pritom ja mu nic neudelala a nedelam. Se vsema se bavi normalne, posloucha je na slovo (starsi) jen ze me dela strasnou blbku. Delam praci kolikrat za nas oba. :zed: odejde potom pryc ale to je tak 7 mesicu. 8o co by jste delali? Vydrzeli?

Reakce:
Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 19.10.18 11:41

To je divnák. Být tebou, tak se s ním nemazu. Normálně mu třeba v situaci s vanou řekni, že je dospělý a nejsi jeho služka. A že po sobě snad umí vypustit vanu. Když pořád sedí u pc, normalne si řekni, že se chceš vyměnit. Není to nadřízený. Očividně se tě snaží vystipat. Byl tam sám nebo jsi najatá za někoho? Jinak v dnešní době zoufalého hledání zaměstnanců bych si našla jinou práci a v této bych narovinu řekla, že odcházím kvůli nevhodnému chování kolegy. Beztak tam asi dlouho nebudeš, fakt si to nenech líbit a uzemni ho.

Příspěvek upraven 19.10.18 v 11:42

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 19.10.18 11:42

Na neoprávněné výtky reaguj tak, že odmítneš přijmout za to zodpovědnost. Jasně, zřetelně, a řekni mu, že vše má své meze a nikdy nebudeš po něm chodit vypouštět vanu. NIkdy.
Jsi oběť jeho komplexů. Ukázat lajnu, kterou nebude přelézat.
Napiš si, co vše máš udělat, abys nezapomínala. Po 7 měsících bys však zapomínat neměla.

Je to magor, záleží na Tobě, kolik mu dovolíš. Až uvidí, že taky koušeš, dá pokoj.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 19.10.18 11:43

začala bych být taky nepříjemná. Na hrubý pytel hrubá záplata. Zcela na férovku bych se ho zeptala, jestli hodlá celý den sedět u počítače nebo jestli taky někdy pohne zadkem a udělá svůj díl práce, že já za dva pracovat nebudu. Někteří lidé, když zjistí, že ten druhý je poddajný a neagresivní, tak jednoduše zkouší, kam až toho slabšího můžou zatlačit. Bud to bude nesnesitelné a tu výpověd dáš nebo se zklidní a zjistí, že s tebou nemůže zametat.

Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 19.10.18 11:44

Rozhodně bych si to nenechala líbit a bránila se. Klidně bych přešla do protiútoku. Dovolí si k tobě jen to, co mu ty dovolíš.

Annabela11
Závislačka 2585 příspěvků 19.10.18 11:52
@Anonymní píše:
Ahoj,
Nastoupila jsem do nove prave cca 4 mesice zpet. Kolega co tam semnou je se zdal byt v pohode, mladej kluk o rok starsi.. Preci by mel mit smysl pro humor a byt proste v pohode. Asi po mesici to zacalo.. Choval se divne, z komara delal strasne velkyho velblouda. Malokdy jsem na zacatku zapominala co vsechno udelat, taky toho bylo moc. Kdyz jsem neco zapomnela, hned z rana jak jsem prisla me vycital ze tohle delat nesmim, ze nemuzu zapominat nebo bude hrozny problem. Delame na recepci wellness. Vycitky zacali byt kazdodenni, napr. mel narozeniny, odesel z prace o 5 hodin driv. Ja mu druhy den rekla ze prisla kucharka a donesla mu dort, on se na me zase tak divne, vycitave koukl a div na me nerval, ze to neni kucharka ale cukrarka. Na mou odpoved „vzdyt to je jedno“ rekl ze neni a ze musim vedet ze je to cukrarka :roll:. Taky byl treba jednou ve vane, kdyz hosti neprisli (dava se do ni hermankova zelena esence), vodu po sobe nevypustil a rano prijdu a prvni co bylo, tak na me rval ze ta vana je cela zelena, ze jsem ji nevypustila.. Prece nebudu vypoustet a umyvat vanu po jeho koupani. Takove vycitky jsou furt, skoro denne. On neco zapomene ale ja nereknu ani slovo nebo nemam duvod resit ze tamhle zapomnel uklidit kelimek. Dusna atmosfera denne, furt musim byt nekde zalezla nebo neco delat a uklizet (nemuzeme byt oba na recepci kvuli kameram).. Furt ve strehu abych nahodou nezapomnela. On furt ale sedi na pocitaci. Kdyz treba jdu kolem se napit a on zrovna stoji, rychle sedne zpatky asi abych mu tam nesedla. Je to neprijemny.. Kazdy den jedu se spatnou naladou do prace, protoze vim ze mi zase neco vycte a ze bude den jako kazdej jinej, hroznej. Drzi me tu jen penize, uz jsem i hledala neco jineho. Nevim co s tim, strasne me to stve, pritom ja mu nic neudelala a nedelam. Se vsema se bavi normalne, posloucha je na slovo (starsi) jen ze me dela strasnou blbku. Delam praci kolikrat za nas oba. :zed: odejde potom pryc ale to je tak 7 mesicu. 8o co by jste delali? Vydrzeli?

Blbec ..nenech si to libit.Chovej se k němu stejně jako on k tobě!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 12:44

Prave ze prace je v klidu, moc toho neni. Obedy i vecere jsou zcela zadarmo, mame masaze za 400,– z castky 1500,– i pro rodinu a zname. Penize taky dobre, nejlepsi ze vsech praci, kde jsem byla + mam provize z prodeje procedur, takze to taky neco hodi. Umim byt hodne zla kdyz chci, ale preci sem tu 3 mesice a tak mam trochu blok, furt nejak doufam ze se uklidni a necha me. Ma i zbytecny narazky.. Treba chodime na obed v pul 12, kdyz tam prijde clovek ve 12 nic tam neni, tak jdeme oba v pul. Jenze kdyz jdeme ve stejnou dobu musi byt jeden v jidelne a druhy na recepci (aby tam nekdo byl). Ja sem na recepci, nebo skoro nikoho neznam a ptat se u 3 stolu „dobry den, muzu si prisednout“ s oblicejema jako „jezis no jo, co mam delat“ nepotrebuju. No a minule se ho ptam kde je jeden kolega a on jen tak rekne „v jidelne, to je to misto kam ty nechodis“.. :roll: a ja si jen rikala proc ma potrebu mi tohle rict.. Divnej kluk co rika " buh je vsude" :mrgreen: ja kdyz na nej budu zla tak poradne, ale nechci prijit o misto a zase zacinat v jine praci, zkusebni doba, lidi.. No vzdyt to znate

Zwetta
Kecalka 459 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 13:16

Tady se opět potvrzuje pravidlo, že nejhorší je srážka s blbcem.. :roll: :cert:
Já bych mu nastavila zrcadlo a chovala se k němu, tak jak on k tobě. Když to nepomůže, dala si bych rozhovor s nadřízeným, a klidně ho o tom informovala.. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >