Nepřitahuju ho...

Anonymní
7.8.15 12:32

Nepřitahuju ho...

Zdravím :mavam: Holky, nevím, jak začít, jsem už úplně otravená a připadám si trapně :roll:. Zkusím nějak stručně. Mám o 10let staršího chlapa, nevypadám špatně, máme půlročního chlapečka. Můj chlap má rád sex a tak v době těhotenství jsem s ním spala, různě mu to „dělala“, ať mu nic nechybí. Dá se říct, že jsem měla jen bříško, nějak jsem nepřibrala a teď už to mám všechno dole, dokonce ještě o 2kg míň než před těhu. Akorát ty prsa teda za moc nestojí…Můj chlap by klidně shodit mohl, ale já mu říkám často, že se mi líbí a jaký má svaly, atd, aby se cítil dobře a byl v pohodě :roll: Chtěl být u porodu, trval na tom, tak tam byl. No, asi tam být neměl… Během 6-ti nedělí jsem mu taky dopřávala, i když jsem s ním nemohla spát. On si prostě jen lehl a nechal se. To dělával i dřív, prostě strašně pohodlnej, nic nedělá-jen si užívá…A to trvá dodnes. Asi jsem se mu zhnusila, ale on se tím vším zhnusil mě. Znám ho, je schopnej si třeba jen s nějakou ženskou psát, jak na ni má chuť. Já se o něj starám, rozmazluju ho a když má k něčemu dojít, tak se pěkně uvelebí a já můžu začít :poblion: Už toho mám všeho dost. Od porodu jsme spolu spali asi 4×… Aby jste rozumněli, mě nejde o sex, mě jde o to, jakej je… Mu snad na mě nezáleží, on sám nepřijde, nepohladí mě, nepolíbí, neváží si mě :( Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Petunye
7.8.15 12:35

No, vypada to, ze jsi mu dobra hlavne na to, aby mu to dobre udelala, sorryu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
44
7.8.15 12:38

Promluv si s ním o tom, podle mě je dost možné že si tvůj muž ani žádný problém neuvědomuje pokud sis nikdy předtím nestěžovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jajvy
7.8.15 12:39

Promin, ale pripada mi, ze jsi trosinku podlezava vuci nemu.Vi,ze mu vyhovis, proc by si te mel vazit? ma te jistou

• Nahlásit
  • Citovat
2874
7.8.15 12:41

Proč mu podlízáš a dělá co chce on? A co chceš ty? Udělal ti v sexu něco, naco jsi měla chuť?
A co se tak měsíc dva nevnucovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 12:43

@elaria Ale jo, už jsem mu naznačovala.. Podle něho všechno moc řeším, on mě vždycky opakuje- já jsem šťastnej, mě nic nechybí, to ty vidíš furt nějaký problémy… @Jajvy Asi máš pravdu, přesně, proč by si mě měl vážit, když mě má jistou…

• Nahlásit
  • Citovat
56906
7.8.15 12:44
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: Holky, nevím, jak začít, jsem už úplně otravená a připadám si trapně :roll:. Zkusím nějak stručně. Mám o 10let staršího chlapa, nevypadám špatně, máme půlročního chlapečka. Můj chlap má rád sex a tak v době těhotenství jsem s ním spala, různě mu to „dělala“, ať mu nic nechybí. Dá se říct, že jsem měla jen bříško, nějak jsem nepřibrala a teď už to mám všechno dole, dokonce ještě o 2kg míň než před těhu. Akorát ty prsa teda za moc nestojí…Můj chlap by klidně shodit mohl, ale já mu říkám často, že se mi líbí a jaký má svaly, atd, aby se cítil dobře a byl v pohodě :roll: Chtěl být u porodu, trval na tom, tak tam byl. No, asi tam být neměl… Během 6-ti nedělí jsem mu taky dopřávala, i když jsem s ním nemohla spát. On si prostě jen lehl a nechal se. To dělával i dřív, prostě strašně pohodlnej, nic nedělá-jen si užívá…A to trvá dodnes. Asi jsem se mu zhnusila, ale on se tím vším zhnusil mě. Znám ho, je schopnej si třeba jen s nějakou ženskou psát, jak na ni má chuť. Já se o něj starám, rozmazluju ho a když má k něčemu dojít, tak se pěkně uvelebí a já můžu začít :poblion: Už toho mám všeho dost. Od porodu jsme spolu spali asi 4×… Aby jste rozumněli, mě nejde o sex, mě jde o to, jakej je… Mu snad na mě nezáleží, on sám nepřijde, nepohladí mě, nepolíbí, neváží si mě :( Ach jo.

jak sis ho vychovala, takového ho máš.. když si lehne jak paša a ty mu nic neřekneš :nevim: osobně - nenechalala bych si to líbit.. my nemohli mít sex víc jak půl roku a rozhodně to následky nezanechalo.. oba jsme se těšili, až to bude dvojitá zábava, né jen uspokojení chlapa :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 12:45

@Blekota Zkusit to můžu… Myslíš, že to zabere? Pro něho bude i měsíc nekonečná doba

• Nahlásit
  • Citovat
2874
7.8.15 12:49
@Anonymní píše:
@elaria Ale jo, už jsem mu naznačovala.. Podle něho všechno moc řeším, on mě vždycky opakuje- já jsem šťastnej, mě nic nechybí, to ty vidíš furt nějaký problémy… @Jajvy Asi máš pravdu, přesně, proč by si mě měl vážit, když mě má jistou…

Však jo, starat se v posteli nemusí, ty ho pěkně obskáčeš a pak si normálně, když mu kouříš, tak si píše v telefonu sms, že by chtěl do postele i jinou… to se pak nediv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 12:50

@martina.se No, víš co, já si to uvědomuju, že si za to můžu z velké části sama… Jako ale trošku by přemýšlet mohl, že se chová jak vůl, ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2874
7.8.15 12:51
@Anonymní píše:
@Blekota Zkusit to můžu… Myslíš, že to zabere? Pro něho bude i měsíc nekonečná doba

Nekonečná, on si sám neumí říct, že chce sex? Pokud to neumí, tak ho nech pěkně vydusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
7.8.15 12:51
@Anonymní píše:
@martina.se No, víš co, já si to uvědomuju, že si za to můžu z velké části sama… Jako ale trošku by přemýšlet mohl, že se chová jak vůl, ne? :mrgreen:

tak mu to řekni :nevim: on si zvykl na servis, nic nemusí.. tak se musíš ozvat, když ho to nenapadne.. normálnímu by to došlo, že..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.8.15 13:06

Vykašlala bych se na něj, on časem přileze :nevim:

Já nechápu, proč kolem těch chlapů ženský tak lítaj, ke štěstí to fakt nevede :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
7.8.15 13:21
@radkka píše:
**Vykašlala bych se na něj, on časem přileze :nevim:Já nechápu, proč kolem těch chlapů ženský tak lítaj, ke štěstí to fakt nevede** :roll:

Protože si ženy myslí, že pro „něj“ dělají to nejlepší, jenomže „on“ o to vůbec nestojí. Většina žen skáče kolem chlapa, udělají, aby měl první poslední, mají megafullservis o který nestojí a pak „on“ páchá zločiny jako smskování s jinýma a nevěru, protože doma je o ně doma maximálně postaráno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.8.15 13:23
@Blekota píše:
Protože si ženy myslí, že pro „něj“ dělají to nejlepší, jenomže „on“ o to vůbec nestojí. Většina žen skáče kolem chlapa, udělají, aby měl první poslední, mají megafullservis o který nestojí a pak „on“ páchá zločiny jako smskování s jinýma a nevěru, protože doma je o ně doma maximálně postaráno

Přesně tak. A hlavně je to doma prostě nuda. Chlap se potřebuje snažit a být pořád ve střehu, nesmí mít dojem, že je středobodem partnerčina světa, že pro něj udělá první poslední… to si pak musí svoje lovecké pudy holt vybít jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama