Neroztrhnutelné punčochy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.4.22 12:00

Neroztrhnutelné punčoc

Ahoj,

nosím ted hodně punčochy - silonky a ikdyž kupuji né ty uplně levné, ale střed třeba HM, Triola atd tak nevydrží. O praní není ani řeč, ale nevydrží ani jeden den fakt pěkné. Nejde o to, že bych se zachtly a udělala se díra, ale že i při sezení se tak ruzně žmolkují, nitkují nebo dělají i oka. Ráno si vezmu nové a v poledne se už musím převléct. Přitom stojí třeba 100-150 kč což na jednopoužití je dost natož když nevydrží ani den.

Nemáte někdo typ na klasické silonky (ne samodržky, ale klasické natahovací) co by vydrželi a ideálně třeba i na více dnu a vydrželi třeba jedno šetrné praní a nestáli 500 kč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7828
29.4.22 12:07

Kupuji uplne obyc v DM a vydrzi mi klidne dva tydny az mesic, a to je i peru. Nezmolkuji se a ani netrhaji. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
29.4.22 12:14

Tak to se mi ještě nikdy nestalo. Ale například zkus značku OMSA. Ty mě nezklamaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16325
29.4.22 12:14

Já si kupuji punčochy v Marks+Spencer. Mají tam typ odolný vůči zatrhnutí. Já je teda vždy zničím tak, že si udělám díru na prstech, nejčastěji na palci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21870
29.4.22 12:27

Kupuji levne v Pepcu. Nosim sukne v praci, takze kazdy den v silonkach. Sem tam nektere nevydrzi, ale vetsinou je vyhazuji proto, ze vyblednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
29.4.22 12:38

DM :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5305
29.4.22 12:42
@nozu píše:
Já si kupuji punčochy v Marks+Spencer. Mají tam typ odolný vůči zatrhnutí. Já je teda vždy zničím tak, že si udělám díru na prstech, nejčastěji na palci :mrgreen:

Jojo tyhle jsou dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.4.22 12:50

Já nedávno koupila v Lidlu a pohoda.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29395
29.4.22 13:26

Kupuji všude možně, dm, pepco, Kik, Lidl, spíš beru ty levnější, protože mi pak tak neštve, když je někde drbnu, ale to co popisujes mi nedělají ani jedny :nevim: v klidu je vyperu a použiju několikrát a vypadají pořád stejně, většinou je vyhazuju, až když si je někde roztrhnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat